'Eto'o imzayı attıktan sonra gitti'

'Eto'o imzayı attıktan sonra gitti'
'Eto'o imzayı attıktan sonra gitti'
Antalya'ya gelip sağlık kontrolünden geçen Samuel Eto'o'nun, babasının rahatsızlığı nedeniyle resmi mukavele imzalamaden Paris'e gittiği iddia edildi. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer ise "7 Temmuz'daki imza töreninin ardından takımın Davraz'daki kampına katılaca. İmzayı atıp sonra gitti, problem yok" dedi.

ANTALYA - Spor Toto Süper Lig 'e bir yıl aradan sonra geri dönen Atalyaspor, Samuel Eto'o'nun ardından transfer çalışmalarına hız verdi. Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, Kamerunlu futbolcunun kulüple ilgili imzalaması gereken sözleşmelere imza attığını söyledi. Eto'o'nun menajerleriyle son görüşmeleri yapacaklarını belirten Gencer, "Son imzalar bana kaldı. Daha önce Eto'o transferiyle ilgili hiçbir taahhütte bulunmadık, hiçbir garanti vermedik. Eto'o imzayı attıktan sonra gitti. 7 Temmuz'da Antalya'ya gelecek ve imza töreni yapılacak. Eto'o'nun sözleşmesinde problem yok. Benim kontrol edip, imza atmam gerekiyor" ifadelerini kullandı.        

Ne yaptın Eto'o! Herkes şaşkın...

"ETO'O DAVRAZ KAMPINA KATILACAK"

Samuel Eto'o'nun 7 Temmuz'da yapılacak imza töreni için sponsorluk anlaşması teklifi aldıklarını vurgulayan Gültekin Gencer, "Eto'o Antalyaspor'a hayırlı uğurlu olsun. 7 Temmuz'a kadar izinli. Ardından takımın Isparta Davraz'da yapılacak kampına katılacak. Rıdvan Şahin, Ondrej Celustka ve Samuel Eto'o olmak üzere 3 transferi gerçekleştirdik" dedi.

RONALDINHO GÖRÜŞMESİ YARIN

Brezilyalı yıldız Ronaldinho transferinde görüşmelerin sürdüğüne değinen Gencer, futbolcunun kendisiyle yüz yüze görüşme talep ettiklerini ifade ederek, "Ronaldinho'nun menajerliğini yapan ağabeyi İstanbul 'da. Yarın Ronaldinho ile İstanbul'da görüşmeyi ümit ediyoruz. Görüşme neticesinde ortaya maliyet, rakamlar konacak. Sonra da sponsorluk görüşmelerimiz başlayacak. Her şeyi karşılaştırdıktan sonra şartlar olursa kulüp ve futbolcu açısından transferin gerçekleşmemesi için bir durum söz konusu değil" şeklinde konuştu.

KALECİ M'BOLHI ANTALYA'DA

Gencer, transfer çalışmaları kapsamında Cezayirli kaleci Rais M'Bolhi'nin de Antalya'ya geldiğini belirtti. Gün içersinde kendisiyle görüşeceklerini dile getiren Gencer, "Kulüp şartlarına uyduğu takdirde transferimizi yapacağız" dedi.

İç transfer çalışmalarına da devam ettiklerini anlatan Gencer, mevcut kadroda sözleşmesi biten futbolcularla görüştüklerini kaydetti. Gencer, antrenör Yusuf Şimşek ile yaptığı toplantıda da transfer çalışmalarını değerlendirdiklerini, ihtiyaç duyulan mevkilere yapılacak transferler hakkında görüştüklerini belirtti. Tolga YILDIRIM (DHA)

Eto'o bu kez cidden bitmiş!