Eto'o şahit, Ibrahimovic davetli

Eto'o şahit, Ibrahimovic davetli
Eto'o şahit, Ibrahimovic davetli
Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer'in oğlu Güngör Gencer'in düğününde, Kamerunlu golcü Samuel Eto'o nikah şahitliği yapacak. Davetliler arasında İsveçli yıldız Zlatan Ibrahimovic de bulunuyor.

Antalyaspor Başkanı Gültekin Gencer 'in oğlu Güngör Gencer, Mine Koç ile 25 Mart Cuma günü Mardan Otel'de dünya evine girecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in nikah kıyacağı törene, spor ve siyaset dünyasından önemli isimlerin yer aldığı 1000 davetli katılacak.

Türk Milli Takımı'nın İsveç ile Antalya'da oynayacağı hazırlık maçının ertesi günü yapılacak düğünde, Antalyaspor'un Kamerunlu yıldızı Samuel Eto'o nikah şahitliği yapacak. Eto'o'nun yanı sıra Bakan Çavuşoğlu, TFF Başkanı Demirören, Fatih Terim ile Arda Turan'ın da nikah şahitliği yapması bekleniyor.

Gencer'in düğününe Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, milli sporcular Arda Turan, Burak Yılmaz, kulüp başkanları, teknik direktörler, futbolcuların katılması bekleniyor. Düğünün sürpriz isimleri arasında İsveç Milli Takımı'ndan Erkan Zengin ile dünya yıldızı Zlatan Ibrahimovic de yer alıyor.

Başkan Gültekin Gencer, "Oğlum Güngör'ün mutlu gününde spor ve siyaset dünyasından sevdiğimiz isimlerle bir arada olacağız" dedi.