Eto'o yönetti, Antalyaspor kazandı

Eto'o yönetti, Antalyaspor kazandı
Eto'o yönetti, Antalyaspor kazandı
Yusuf Şimşek ile yolların ayrılmasının ardından Giresunspor maçında Antalyaspor'un başında sahaya çıkan Samuel Eto'o, oyuncu-menajer olarak görev yaptı. Teknik sorumlu Mehmet Uğurlu ile birlikte maç sırasında takıma taktik veren Eto'o, kendini oyuna almadı.

Antalyaspor'un 2-1 kazandığı Giresunspor maçının ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Samuel Eto'o, menajer-futbolcu görevine sıcak baktığını ifade ederek, "Futbolda ne olacağı belli olmaz. Şu an sadece futbol oynamayı düşünüyorum" dedi.

Takım arkadaşlarına tecrübelerini aktardığını anlatan Eto'o, "Takım arkadaşlarıma verdikleri mücadeleden ötürü teşekkür ediyorum. Galibiyetteki payları büyük.Soyunma odasında olan soyunma odasında kalır. Çok detay veremem ama oyuncular benim felsefemi yerine getiriyorlar" diye konuştu.

Bir dönem formasını giydiği ve büyük başarılar kazandığı Barcelona kadrosunda yer alan milli futbolcu Arda Turan hakkında da konuşan Eto'o, "Şu anda dünya futbolundaki en iyi oyunculardan birisi. Barcelona da başarılı olacaktır" ifadelerini kullandı.