F.Bahçe'de Alper sevinci

F.Bahçe'de Alper sevinci
F.Bahçe'de Alper sevinci
Spor Toto Süper Lig'in 29. haftasında Antalyaspor ile karşılaşacak Fenerbahçe'de Alper Potuk, son antrenmanda takımla birlikte çalıştı.

Fenerbahçe , Medical Park Antalyaspor maçının hazırlıklarına, Can Bartu Tesisleri'nde öğle saatlerinde yaptığı antrenmanla devam etti.

Fenerbahçe'de Caner Erkin krizi


Teknik direktör Ersun Yanal yönetiminde saat 11.00'de başlayan ve 1 saat 20 dakika süren çalışmanın ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık gerçekleştirildi. Koşu ve ısınma hareketleriyle başlayan antrenman, 2 grup halinde yapılan 5'e 2 top kapma ve pas çalışmalarıyla devam etti. Antrenman, tam sahada yapılan çift kale maçla noktalandı Altyapı takımlarından 9 genç oyuncu da antrenmanda yer aldı.

Karın adalesinde zorlama bulunan Hasan Ali Kaldırım, tedbir amaçlı olarak antrenmana çıkmadı. Antrenmanı ilk bölümünde sağ arka üst adalesinde zorlama hisseden Serdar Kesimal da tedbir amaçlı olarak çalışmayı yarım bıraktı.

Gökhan Gönül ve Egemen Korkmaz, özel program dahilinde yaptıkları çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Alper Potuk ise antrenmanın tamamında takımla birlikte yapılan çalışmalarda yer aldı. (AA)

F.Bahçe'den G.Saray'a: Yanınızdayız!