F.Bahçe'de Egemen korkuttu

F.Bahçe'de Egemen korkuttu
F.Bahçe'de Egemen korkuttu
Fenerbahçe'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor'la oynadığı maçta Egemen Korkmaz'ın sakatlığı korkuttu

Karşılaşmanın ilk yarısında takım arkadaşı Serdar Kesimal ile çarpışan Egemen Korkmaz, kısa bir süre yerden kalkamadı. Başını Serdar Kesimal'ın ayağına çarpan Egemen Korkmaz, tedavisinin ardından oyuna devam etti. Ancak ilerleyen dakikalarda kendisini kötü hisseden Egemen, oyundan çıkarak hastaneye kaldırıldı. Milli futbolcunun geçici hafıza kaybına uğradığı öğrenildi.

EGEMEN KORKMAZ'IN BEYİN TOMOGRAFİSİ ÇEKİLDİ

Fenerbahçe 'nin Ziraat Türkiye Kupası'nda Sivasspor ile yaptığı maçta girdiği ikili mücadele sonrası kafa travmasına bağlı kısa süreli hafıza kaybı yaşayan Egemen Korkmaz'ın çekilen beyin tomografisinde ciddi bir bulguya rastlanmadığı açıklandı.
Sarı lacivertli kulüpten yşapılan açıklama şu şekilde:

"Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 1.hafta maçında Sivasspor ile oynanan karşılaşmada, rakibiyle girdiği ikili mücadele sonrası kafa travmasına bağlı, kısa süreli hafıza kaybı yaşayan Egemen Korkmaz'ın, Göztepe Medical Park Hastanesi'nde çekilen beyin tomografisi sonrasında, ciddi bir bulguya rastlanmazken, tedbir amaçlı olarak bir gece hastanede müşahede altında tutulmasına karar verildi." (dha)