F.Bahçe'den G.Saray'a yılın çalımı

F.Bahçe'den G.Saray'a yılın çalımı
F.Bahçe'den G.Saray'a yılın çalımı
Beşiktaş cephesinin ipleri koparmak üzere olduğu Gökhan Töre için Fenerbahçe devreye girdi. Sarı-lacivertliler, Cimbom'un da göz koyduğu milli futbolcu için girişimlere başladı.

Fenerbahçe , bu sezon transferde ezeli rakiplerine sağlam çalımlar atacağa benziyor. Beşiktaş ’ın prensip anlaşmasına vardığı Diego Ribas’ı jet hızıyla renklerine bağlayan sarı-lacivertli ekibin ikinci sürprizi Gökhan Töre...

Galatasaray, Yıldırım'ı çıldırttı


Fanatik Gazetesi'den Yalçın Dümer'in haberine göre; milli futbolcu için sabırlı bir bekleyiş içerisinde olan Aziz Yıldırım ve ekibi, artık harekete geçme kararı aldı. Fenerbahçe’yi transferde ciddi adımlar atmaya sevkeden gelişme ise Beşiktaş’ın, Töre ile ipleri koparma noktasına gelmesi.

Başkan Fikret Orman’ın, yıllık ücretinde indirime gitmesini istediği, Futbol Direktörü Önder Özen’in ise “Olmazsa olmazımız değil. Alternatiflerimiz var” dediği 22 yaşındaki oyuncu için Beşiktaş ile Rubin Kazan arasındaki protokolün süresi geçtiğimiz günlerde sona erdi. Kartal’ın, Mayıs ayı sonuna kadar 7.2 milyon euroya bonservisini alabileceği Gökhan için opsiyon ortadan kalktı. Genç yıldız için artık kapısı çalınacak tek adres var, o da Rubin Kazan.

Beşiktaş’ın saf dışı kaldığı ortamda, Galatasaray’ın somut adımlar atmıyor olması sarı-lacivertliler’in işini kolaylaştırıyor. Rus ekibine yapılacak teklif paketi bile hazırlanmış durumda.

Emre Belözoğlu'na çılgın teklif


KRASIC ARTI 2 MİLYON EURO

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, kariyerinin zirvesine CSKA Moskova’da çıkan Milos Krasic’i Rus ekibine teklif edecek. Ayrıca 2 milyon euro ücret önerilecek. Rubin Kazan’ın bu teklife sıcak bakması durumunda pazarlıklar hızlandırılacak.

Kariyerine Türkiye ’de devam etmekte kararlı olan Gökhan Töre ile yapılacak görüşmeler sonrası transfere son nokta konacak. İmzalar atıldığı gün, Fenerbahçe transferde Beşiktaş ve Galatasaray’ın önüne geçmiş olacak.

Aziz Yıldırım'dan Ali İsmail Korkmaz marşı