F.Bahçe'den Hooijdonk'a teklif

F.Bahçe'den Hooijdonk'a teklif
F.Bahçe'den Hooijdonk'a teklif
Fenerbahçe'de yeni hoca İsmail Kartal'ın ekibi açıklanırken, yardımcılık görevi için Roland Koch ve Pierre Van Hooijdonk'a teklif götürüldüğü öğrenildi.

Sarı-lacivertlilerde ilk olarak kaleci antrenörü Murat Öztürk mevcut görevinin yanısıra yardımcı antrenörlük görevine getirilirken, Zeki Göle ve Mete Soygül'ün isimleri de diğer yardımcılar olarak açıklandı. İsmail Kartal'ın ekibinde kondisyoner Fatih Yıldız ve analiz uzmanı Melikşah Sezgin başı yaparken, asıl yardımcı antrenör olarak Koch ve Van Hooijdonk'un isimlerinin geçtiği gelen haberler arasında.

Sarı Lacivertliler cumartesi günü oynayacakları Olimpiakos maçının hazırlıklarını da sürdürürlerken antrenmana tedavisi devam eden Egemen Korkmaz ve sakatlığı sonrası kondisyon çalışmalarına başlayan Diego Ribas katılmadı.

Aşil tendonunda sertleşme ve ağrı bulunan Michal Kadlec'e özel program uygulanan ntrenmanın ikinci bölümünde ayak bileği burkulan Semih Ergül, çalışmayı yarım bıraktı.

Sıcak havaya rağmen çalışmalarını günde çift antrenmanla sürdüren sarı-lacivertlilerde hedef TFF Süper Kupa finaline kadar takım olarak ligi noktaladıkları form durumuna gelebilmek.

Bu doğrulutuda Olimpiakos ve Roma ile oynanacak hazırlık maçlarını çok önemli gören sarı-lacivertliler, bu karşılaşmalarda Sheffield United ve Sevilla maçlarındaki silik görüntüyü üzerlerinden atmak istiyorlar. (Lig TV)