F.Bahçe'den Yanal'a sürpriz hazırlığı

F.Bahçe'den Yanal'a sürpriz hazırlığı
F.Bahçe'den Yanal'a sürpriz hazırlığı
Sarı-lacivertli takımın teknik direktörü İsmail Kartal, Trabzonspor maçı öncesi oyuncularına isteklerini tek tek sıraladı.

Haftanın maçı Cumartesi günü Kadıköy’de oynanacak. Şükrü Saracoğlu Stadı’nda Fenerbahçe , Trabzonspor’u ağırlayacak. Zorlu mücadele öncesi Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, oyuncularıyla yaptığı bireysel ve mini toplantılarda sürekli karşılaşmanın önemine değiniyor.

"O BİZİ İYİ TANIYOR OLABİLİR AMA..."

Hürriyet Gazetesi'nin haberinegöre; İsmail Kartal, rakibin hocası Ersun Yanal’ın kendilerini tanımalarının bir avantaj olduğunu futbolcularına anlatıyor. Yanal’ın takımı çok iyi bilmesinin bir şey ifade etmeyeceğini belirten Kartal, “Nasıl oynayacağımızı biliyor, ama biz maç günü herkesi şaşırtacağız” dedi.

"İLERİ ÇIKARKEN TOP KAPTIRMAYIN"

Ersun Yanal’ın hücum presiyle Fenerbahçe’yi savunma bölgesinde hataya zorlayacağını bildiklerini belirten Kartal, rakibin savunmadan çıkarken top kaybetmelerini beklediğini ifade etti ve ilk bölgede top kaybına tahammülleri olmadığını dile getirdi.

"SAKIN KOPMAYIN"

İsmail hocanın üzerinde durduğu bir diğer konu da tam konsantrasyon. Fenerbahçe teknik patronu, Trabzonspor önünde tam kapasite ile futbol oynanmasını bekliyor.