F.Bahçeli futbolcuya sert tepki

F.Bahçeli futbolcuya sert tepki
F.Bahçeli futbolcuya sert tepki
Breziya ve İspanya basını, Fenerbahçeli futbolcu Bruno Alves'in sert futbolunu manşetlere taşıdı.

Mehmet ÇİFTÇİ / MADRİD (DHA) - Bruno Alves'in, Portekiz'in Brezilya ile oynadığı milli maçta Neymar'a attığı dirsek, hem Brezilyalıları hem de İspanyolları çileden çıkardı. İki ülke basını, Alves için sert başlıklar atarak bu oyuncunun futbolcudan çok boksöre benzediğini yazdı.

Ve söz Aziz Yıldırım'da


İspanya'da yayınlanan El Mundo Deportivo Gazetesi, "Dehşet verici dirsek" başlığını kullanarak, karşılaşmanın daha yarım saati dolmadan Bruno Alves'in yıldız futbolcuyu saf dışı bırakmaya çalıştığını belirtti.

Sport gazetesi, "Bruno, attığı dirsek ile Neymar'ı nakavt etti" başlığını kullandı. Gazete, Barcelonalı oyuncunun yüzüne aldığı dirsek yüzünden saha içinde doktor müdahalesine tabii tutulduğunu da vurgulayarak, Fenerbahçeli oyuncunun, yıldız ismi durdurmanın yolu olarak darbeleri seçtiğini belirtti. Marca Gazetesi de, Bruno Alves'in, Bernard'ın hayalarına basıp Neymar'ın yüzüne vurarak Brezilya ataklarını durdurmaya çalıştığını ifade etti.

Brezilya da yayın yapan Globoesporte Gazetesi ise "Portekiz sahada şiddeti seçti, şiddetin adı da Bruno Alves" başlığı altında Fenerbahçeli oyuncunun futboluna sert eleştiriler getirdi. Lancenet Gazetesi, Bruno Alves Neymar'ı karşılaşmanın daha ilk dakikasından itibaren takibe alarak darbelerle durdurmaya çalıştığını savundu.

Fenerbahçe'de sürpriz başkan adayı