F.Bahçeli oyunculardan örnek davranış

F.Bahçeli oyunculardan örnek davranış
F.Bahçeli oyunculardan örnek davranış
Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Mehmet Topal ve eşi Selda Topal, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ailelerine iftar yemeği verdi.

İSTANBUL (AA) - Mehmet Topal ve eşi Selda Topal'ın Etiler'deki Develi Restoran'da verdiği iftar yemeğine, Fenerbahçeli futbolcular Bekir İrtegün ve Hasan Ali Kaldırım da katıldı. Oyuncular, yemekte hasta çocuklar ve aileleriyle tek tek ilgilenerek fotoğraf çektirdi.

Ve Oscar Cardozo konuştu


Organizasyonda gazetecilere açıklamalarda bulunan Mehmet Topal, etkinliğe destek verdiği için Bekir ve Hasan Ali'ye teşekkür ederek, "Bu gece bizim açımızdan çok önemliydi. Organ ve ilik bağışına çok önem vermemiz gerekiyor. Yardıma muhtaç çok kardeşimiz var. Onların yerinde bizler de olabilirdik. Burada olduğumuz için çok mutluyuz. Bekir ve Hasan Ali beni kırmadı. Antrenmanın ardından yorgun yorgun buraya geldiler" şeklinde konuştu.

Bu tarz organizasyonlara daha fazla katılmaları gerektiğini vurgulayan Bekir İrtegün de "Mehmet bize teşekkür etti ama asıl teşekkür etmesi gereken ben ve Hasan Ali'yiz. Böyle organizasyonlara katılmak insanları mutlu ediyorsa bizim için müthiş bir şey. Bu tarz organizasyonların daha fazla olması gerekiyor. Bu yavruları her zaman hatırlamamız lazım" ifadelerini kullandı.

Afrika'da F.Bahçe-G.Saray derbisi


Hasan Ali Kaldırım ise etkinliğe ev sahipliği yapan Mehmet Topal'a teşekkür ederek, "Buraya seve seve geldik. Bu anlamlı gecede küçük çocukları umut ediyorum biraz mutlu edebilmişizdir. Böyle anlamlı gecelere katılmak bizim görevimiz, inşallah herkesi mutlu edebilmişizdir" diye konuştu.

Öte yandan, organizasyonda bir konuşma yapan LÖSEV İstanbul İl Koordinatörü Zuhal Ön, ailelerin yanında oldukları için sarı-lacivertli futbolculara teşekkür ederek, bu tarz etkinliklerin daha fazla yapılması dileğinde bulundu.

"Aziz Yıldırım'a yakıştıramıyorum"