F.Bahçe'nin cezası bu sezon başlıyor

F.Bahçe'nin cezası bu sezon başlıyor
F.Bahçe'nin cezası bu sezon başlıyor
CAS kararı sonrası Fenerbahçe'nin men cezası bu yıldan itibaren başlayacak.

UEFA'nın resmi internet sitesinde yer alan açıklamaya göre, Uluslararası Spor Tahkim Mahkemesi'nin (CAS) 2 yıl Avrupa kupalarından men ettiği Fenerbahçe , cezasını bu yıldan itibaren çekecek.

Temsilcimizin yerine bu sezon UEFA Avrupa Ligi'nde hangi takımın mücadele edeceği UEFA'nın yarın öğleden sonra yapacağı toplantıda belli olacak.

Fenerbahçe borsada da çöktü

Aydınlar dava açacak mı?


  http://www.radikal.com.tr/114817211481722

  YORUMLAR
  (2 Yorum Yapıldı)
  Tüm Yorumları Gör

  Seneye. - Clear

  Bence seneye,gelecek sezon başlatırlar.Aslında çok ağır bir ceza oldu.Yakında,FB'de yaprak dökümü başlar.Başta Emenike olmak üzere hiçbir futbolcu üç yıl boyunca sadece Süperlig'e mahkum kalmayı göze alamaz.Yoksa şahsi piyasaları felç olur.

  NE OLDU O KADAR TEPİNMEYE - HARAYDIN

  Bu ülkeyi rezil etmek için bu kadar tepinmenin fuzuli masraf etmenin anlamı ne idi? Bu adam hala başkanlıktan niye atılmaz? Koskoca FB, 15 milyon taraftar bu adamın üç kuruşuna bu kadar niye bağımlı hale geliyor da adam gibi kendi ayakları üstünde durmaya talip olmuyor? Yetmiyor mu bu rezillikler daha ne kadar olmasını istiyorsunuz? Adam olmanı şartı ülke içinde tepinmek ve tepişmek değil Eğitim, Üretim,Ar Ge ve İhracattan sonra sporla dünyada adam gibi yarışabilmektir.