F.Bahçe'nin çılgın Arena planı

F.Bahçe'nin çılgın Arena planı
F.Bahçe'nin çılgın Arena planı
Ne bayrak dikme, ne duruş, ne kangal sevinci... Galatasaraylılar, Şükrü Saracoğlu'na 2011-2012'de "Kadıköy hatırası" geçen sezon da "Kadıköy hatırası 2" yazdı. Fenerbahçeliler, bu yazılara cevabı 6 Nisan'da Arena'daki taktik tahtasında vermeyi planlıyor.

"Galatasaraylılar, Fenerbahçeli futbolcuları alkışlayacak mı?" sorusu cevabını buldu. Basın Sözcüsü Şükrü Ergün, alkış olmayacağını deklare etti. Peki Fenerbahçeli futbolcular, Türk Telekom Arena'da nasıl bir kutlama yapacak? Bu soruya çeşitli cevaplar veriliyor. Kimilerine göre Fenerbahçeli futbolcular, sahanın ortasına bayrak dikecek. Kimilerine göre duruş pozu verecek. Kimilerine göre de Melo'nun pitbull sevincine karşılık Mehmet Topuz'un Kangal sevinci yapılacak.

Fenerbahçe'de, Galatasaray zirvesi


Akşam Gazetesi'nin haberine göre; Fenerbahçe, Arena'da son 2 yılın misillemesini yapacak.

FİLMİN DEVAMI ARENA'DA

Galatasaraylı futbolcular, Kadıköy'de şampiyon oldukları 2011-12'deki derbi sonrası Şükrü Saracoğlu'nun duvarlarına "Kadıköy Hatırası" yazdı. Geçen sezon da şampiyonluğu garantileyerek gittikleri Kadıköy'de 2-1 yenildikleri maçın ardından soyunma odasındaki taktik tahtasına, "Kadıköy hatırası 2, şampiyon geldik, şampiyon gidiyoruz, filmin devamı" yazdı. Galatasaraylı futbolcular, duvara imzalarını da attılar.

ALTINA İMZA ATACAKLAR

Sarı-lacivertliler, Arena'da galip gelirlerse sahanın ortasında sevinç yaşayacak. Ardından da soyunma odasındaki taktik tahtasına imzalarını atacak. Fenerbahçeli futbolcuların taktik tahtasına yazacakları slogan ise gizemini koruyor.

"Varsın Emre'yi eleştirsinler"