F.Bahçe'nin Ersun Yanal kararı

F.Bahçe'nin Ersun Yanal kararı
F.Bahçe'nin Ersun Yanal kararı
Fenerbahçe şampiyonluk için gün sayarken, gelecek sezon için en büyük soru işareti olan 'teknik direktör' konusunu da çözüme kavuşturmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Aziz Yıldırım üst üste kayıpların yaşandığı ikinci yarıda problem yaşadığı teknik direktör Ersun Yanal ile 1 yıl daha devam etme kararı aldı. Şampiyonluğun matematiksel olarak garantilenmesinden sonra Yanal'la masaya oturulacak. Yıldırım'ın bu sezon sahada ortaya konan futbol ve hücum anlayışı nedeniyle Yanal'dan memnun kaldığı ve kararında bunun etkisinin büyük olduğu kaydedildi.

Beşiktaş-Fenerbahçe maçının hakemi


İSTİKRARI BOZMAYALIM...

Başkan'ın, taraftarın Yanal'a olan sevgisi ve teknik kadrodaki istikrarı bozmama adına böyle bir planlama yaptığı kaydedildi. Başkana yakın taraftar gruplarının Antalyaspor maçında Ersun Yanal'a uzun süre tezahürat yapması da aradaki sorunların çözüldüğü şeklinde yorumlandı.

Fenerbahçe'nin Yanal'a geçen sezon olduğu gibi 1.5 milyon dolar ücret ödeneceği, 19. şampiyonluk için imza parası verileceği ve gelecek yıl da şampiyon olunup 4. yıldızın takılması halinde prim ödeneceği öğrenildi. (Sabah)

Fenerbahçe'nin 'çocuk' isyanı!