F.Bahçe'ye şahitlik yaptı, takımdan kovuldu

F.Bahçe'ye şahitlik yaptı, takımdan kovuldu
F.Bahçe'ye şahitlik yaptı, takımdan kovuldu
Fenerbahçe'nin UEFA Tahkim Kurulu'ndaki savunmasına katılan Orhan Şam, Kasımpaşa Kulübü'nden gönderildi.

Kasımpaşa'nın yaz döneminde kadrosuna kattığı Orhan Şam, sürpriz bir kararla ani bir şekilde kadrodışı kaldı.

Spor x'in haberine göre; Kasımpaşa Spor Kulübü'nün sahibi, Ciner Grubu Başkanı Turgay Ciner, iki gün önce kulüp yöneticilerine konuyla ilgili direktif verdiği öğrenildi. Böylelikle Şam'ın 2 Temmuz'da başlayen Kasımpaşa kariyeri çok kısa sürdü. Futbolcu ve oyuncunun menajerine bu karar tebliğ edildi.

Orhan Şam imzayı attı


Sözleşme fesih nedeninin ise futbolcunun Fenerbahçe 'nin UEFA Tahkim Kurulu'ndaki savunmasına katılması. Kulüp 3 senelik sözleşme imzaladığı oyuncu ile karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshetmek istiyor. Sezon başı Alper Potuk transferinde Eskişehirspor'a Henri Bienvenu ile birlikte takas edilen, daha sonra Kasımpaşa'nın ısrarı sebebiyle mavi-beyazlı ekibe transfer olan 27 yaşındaki savunmacı, iki gündür takımla idmanlara çıkmıyor.

FENERBAHÇE SAHİP ÇIKACAK

Bu gelişmeden sonra Orhan Şam için Fenerbahçe cephesinden sürpriz bir atak gelmesi bekleniyor. Fenerbahçe'nin, yaşanan gelişmeler sonucu kadrodışı kalan oyuncuya yeniden kucak açacağı iddia edildi.

Stat konusunda açıklama geldi

"BABAMA BİLE SÖYLEYEMEDİM"

Orhan Şam, kadro dışı kararının kendisine tebliğ edildiğini doğruladı. Skorer'e konuşan futbolcu, "Çok üzgünüm. Ne yapacağımı bilemiyorum. Hiçbir suçum yokken mağdur duruma düştüm. Bana iki gün önce Kasımpaşa idmanına katılamayacağım iletildi. Babam iki gündür idmanlara katıldığımı zannediyor, ona bile söyleyemedim" ifadelerini kullandı.

"Fenerbahçe'nin kendisine sahip çıkacağı" yorumlarıyla ilgili olarak ise Orhan Şam, "Tabii ki Fenerbahçe'ye dönmek isterim, her futbolcu Fenerbahçe'de oynamak ister" dedi.

Kasımpaşa'nın hazırlık maçları