F.Bahçe'yi kızdıracak yorum: 5-0!

F.Bahçe'yi kızdıracak yorum: 5-0!
F.Bahçe'yi kızdıracak yorum: 5-0!
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe'yi eleyen Fethiyespor'da futbolcular, 2-1'lik tarihi galibiyeti değerlendirdi.

MUĞLA (AA) - Maçta gol atan futbolculardan Ahmet Aras, Fenerbahçe 'nin çok sağlam pozisyonları olmadığını, ilk golü kendi kalelerine atmalarına rağmen maçın ilk yarısında çok iyi savunma yaptıklarını söyledi.

Fethiyespor'dan 'Kadıköy Hatırası'

Maça inanarak çıktıklarını dile getiren Aras, "Biz inanıyorduk, hocamız da bize güvendi. Kendisi kısa bir süre önce geldi ama takım savunması üzerine çalıştık. Takımımıza güvenmiştik, inanıyorduk. 106 yıllık seri devam ediyor" dedi.
Her Türk çocuğunun mahalle maçlarında bile Fenerbahçe'ye gol atma isteği bulunduğunu vurgulayan Aras, bunu Sabri ile gerçekleştirdikleri için çok mutlu olduğunu ifade etti.

Aras, "Tarih bizi unutmayacaktır. Bu maç çocuklarımıza ve torunlarımıza dahi anı olarak kalacaktır. Bunun için ayrıca mutluyuz" ifadesini kullandı.

Fethiye'de çılgın sevinç


"BÜTÜN GOLLERİ ATSAYDIK SKOR 5-0 OLACAKTI"

Ofsayt gerekçesiyle sayılmayan golü değerlendiren Ahmet Aras, şunları söyledi:
"Top arkadaşımın tam ayağından çıkarken rakip oyuncunun çizgide olduğunu gördüm ama hakem ofsayt bayrağını kaldırdı. Bütün golleri atsaydık maçın skoru herhalde 5-0 olacaktı. Maçtan sonra pozisyonları izledik. 2 pozisyonda da ofsayt yoktu. Üzücü ama yendiğimiz için hiç önemli değil. 4-0, 5-0 bitmesi biraz abartılı olurdu ama sonuç bizi mutlu etti."

İpekoğlu'ndan Fenerbahçe itirafı


"FENERBAHÇE BİZE OYNAMA FIRSATI TANIDI"

Sabri Turgut ise Fenerbahçe'nin kendilerine rahat oynama fırsatı verdiğini belirtti.

İlk yarı erken ve talihsiz bir gol yediklerini ifade eden Turgut, "Hocamız, 'Fenerbahçe bize oynama fırsatı tanırsa onları yeneriz' diyordu. Dün akşam da nitekim böyle oldu. Fenerbahçe bize saha içinde müsade etti. Biz de takım arkadaşlarımızla kenetlenerek çok iyi mücadele ettik. Bu da sonuca yansıdı. İlk yarı talihsiz bir gol yedik ama erken toparlanmasını da bildik" dedi.

Turgut, bundan sonra hafta sonu oynayacakları Denizlispor maçına en iyi şekilde hazırlanacaklarını, daha sonra kupada çıkacak takım için hazırlıklarını sürdüreceklerini anlattı.

Maçta takım arkadaşları ile çok iyi kenetlendiklerini dile getiren Turgut, kazanılan galibiyetin de kendileri için iyi bir vitrin olduğunu sözlerine ekledi.

Öte yandan lacivert-beyazlı futbolcular Ahmet ve Sabri, Ziraat Türkiye Kupası'nın 5. turunda Galatasaray ile karşılaşmak istediklerini ifade etti.

'Yüce Atatürk' ilk değil