Falcao, Manchester'da mutsuz

Falcao, Manchester'da mutsuz
Falcao, Manchester'da mutsuz
Manchester United'ın Kolombiyalı forveti Radamel Falcao'nun annesi, oğlunun İngiliz ekibinde mutsuz olduğunu ve yazın ayrılabileceğini açıkladı.

Sezon başında Monaco'dan Manchester United'a transfer olan Radamel Falcao'nun annesi Carmenza Zarate, oğlunun kariyeriyle ilgili açıklamalar yaptı.

Son olarak Chelsea maçında ilk 11 çıkan ve ligde sadece 8 kez bu fırsatı yakalayabilen Kolombiyalı forvetin durumuyla ilgili konuşan Carmenza Zarate, "İlk 11 başlasa bile oğlum çok mutsuz. Antrenörünün kararlarını kabul ediyor. Ona, zor anlarda veya sınandığımızda, kutsanmanın geleceğini hatırlatıyorum. Tanrı ona yeni bir yol gösterirse, Manchester United'dan ayrılacak. Yol yoksa, kalacak. Büyük ve iyi şeyler için dua ediyoruz. Tanrı bizi terk etmedi ve oğlum tekrar daha önceden olduğu gibi gol kralı olacaktır" dedi.

Bayan Zarate, "Falcao'nun yaşadığı normal bir durum değil ama futbolda bunlar olabilir. Falcao'nun hayatındaki hiçbir şey kolay elde edilmemiştir. Birçok güçlüğün üstesinden gelmiştir. Sakatlığı nedeniyle Dünya Kupası 'nı kaçırıp, şimdi de yedek kalması onun için kolay değil" diyerek sözlerini noktaladı. (sporx.com)