Fatih Terim: Arda gelmek için elinden geleni yapıyor

Fatih Terim: Arda gelmek için elinden geleni yapıyor
Fatih Terim: Arda gelmek için elinden geleni yapıyor
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Arda'nın Galatasaray'a gelmek için elinden geleni yaptığını söyledi.

Galatasaray taraftarlarını heyecanlandıran bu açıklama, Teknik Direktör Fatih Terim'den geldi.

Terim, "Arda'yı çok istediğimiz biliniyor. Arda, Galatasaray'ın çocuğudur. Milli maçtan sonra kendisiyle konuştum. Arda Galatasaray'a gelmek için elinden geleni yapıyor. Arda'nın gitmesi sürpriz oldu ama gelmesi sürpriz olmaz" dedi.

Transfere de değinen Terim, "Basında çıkan transfer haberi dozunu aştı. Ibrahimovic'i bile okuyorum. Bruma ilgilendiğimiz bir futbolcu. Ancak kadromuzda 10 yabancı futbolcu var. Bu sayı azaldığında bakarız" ifadelerini kullandı.

Takımdan ayrılmak isteyenlere de mesaj yollayan başarılı teknik adam, "Galatasaray'da oynamak istemeyen gider. Futbolcularım gelip burada oynamak istemiyorum derse veya oynamak istiyorum ama şans bulamıyorum derse yollarımızı ayırırız" dedi.

TERİM'DEN BURAK AÇIKLAMASI
Burak Yılmaz ile Süper Kupa finali sonrası yaşadığı diyaloğu değerlendiren Terim, "Evet dediğimiz zaman herkes hazır, kazanıldığı zaman herkesin mutlu olması gereken bir yapıyoruz. Üzerinde durmuyorum çünkü böyle bir şey yok. Baktım huzurlu 2-3 tane kamp geçirdik. Bir şeyler de yazılmalıydı diye bakıyorum ben. Ama varsa bir sıkıntı, onu gidip herkesin huzurunda sorun. Olan bir konu görüşülür. Geldi Burak, ben de hoşgeldin dedim. Galatasaray'da bir şey olursa, onu Galatasaraylılara ben söylerim. Bir daha tekrarlayayım, kimler tarafından hangi amaçla çıkarıldığını bilecek kadar tecrübeliyim" dedi.