Fatih Terim için şok iddia

Fatih Terim için şok iddia
Fatih Terim için şok iddia
Sosyal medya üzerinden Başkan Aysal için ağır ifadeler kullanan Vedat İnceefe, çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray 'da teknik direktör Fatih Terim'in görevden alınması sonrası altyapıdaki görevinden ayrılan Vedat İnceefe, Fatih Terim'e komplo kurulduğunu iddia etti.

Tulun sürprizi ve 'istifa' tezahüratı


Beyaz TV'de yayınlanan 'Beyaz Futbol ' programına konuşan İnceefe, "Görevi bırakmadan önce yazdım onları. Kim üstüne alınırsa o alınsın. Bu kadar basit. İçimden geleni yazdım. Görevi ben bıraktım. Fatih Terim’le geldim, onunla gittim. Fatih Terim’e komplo yapılmaz mı? Bu iki maçlık değil, bir senenin vermiş olduğu şeyler. Bir insan senelerini verdiği kulüpten böyle ayrılıyorsa hocaya zor gelmiştir. Orada duygulanmamak gibi bir durum söz konusu değil. Taraftarların gelip bağırması onur verici. Fatih hoca hala Galatasaraylı. Akhisar mağlubiyetine kesinlikle üzülmüştür" dedi.

Sportif Koordinatör Bülent Tulun'a tepki gösteren Vedat İnceefe, "Bülent Tulun’un istediği buydu. Otobüsün ön tarafına oturmak istiyordu. Ellerine geçirdiler. Sefasını sürsün. Bu iki sene yapılanlar ortada. Şampiyonluklar, çeyrek finaller, Süper Kupa'lar... Her şey ortada. Adam gibi adamın arkasındayım. Kimsenin avukatı değilim" ifadelerini kullandı.

Cimbom mağlubiyeti tattı


"BU ADAM LİSELİ DEĞİL Kİ"

Başkan Ünal Aysal'ı hedef alan İnceefe, "Futboldan anlayanlar takımın başına geçsin. Futbol topunu gördüğünde karakola götürecekler kulüp başkanı olmasın. Yok aramış da bulamamış da. İnsanın ağırlığı olur. Ağırlığın yoksa başkanlık yapmayacaksın. Bu adam liseli değil ki. Liseliler niye destekliyor anlamıyorum?" şeklinde konuştu.

Cimbom'un 250 bin euroluk kabusu