Fatih Terim mesaj geçti

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Sarı-Kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden taraftarlara mesaj gönderdi. Terim, yazısında şöyle seslendi:
Haber: CÜNEYT KARAKAYA / Arşivi

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Sarı-Kırmızılı kulübün resmi internet sitesinden taraftarlara mesaj gönderdi. Terim, yazısında şöyle seslendi: "Floransa anılarımdan sonra bana bir kez daha duygu dolu günler yaşattınız, sağolun. İkinci yarı hazırlıklarını sürdürdüğümüz şu günlerde, ilk yarıdan bu yana oturtmaya çalıştığımız düzene adım adım yaklaştığımız kanaatindeyim. Çok çalışıyor, yoruluyor ama hep sizlerin desteğini yüreklerimizde hissediyoruz. Antalya kampından sonra da Florya'da sürdürdüğümüz çalışmalarımız sırasında,
ikinci devremizle ilgili bilgileri sizlerle paylaşacağımı bilmenizi isterim."
Galatasaray'da sakatlığı bulunan Suat Kaya'nın sağ ayak arka adalesinde ödem tespit edildi. Kulüp doktoru Serhan Kurtulmuş, tecrübeli oyuncunun MR'ının çekildiğini belirterek, "Sağ ayak arka adalesinde gerilmeye bağlı ödem tespit ettik. Tedavisine hemen başladık ve lige yetiştirmeye çalışıyoruz" dedi. Dr. Kurtulmuş, sol el bileğinden sakatlığı bulunan Ümit Davala ile sağ dizinden hafif sakatlığı olan Vedat'ın da tedavilerinin sürdüğünü ve durumlarının önemli olmadığını açıkladı.
Abel Xavier'e özel test
Sarı-Kırmızılı ekibin yeni transferi Abel Xavier, dün sabah Florya'da efor testine tabi tutuldu. Önceki gün sağlık kontrolünden geçip resmi imzayı atan Portekizli savunma oyuncusunun, kondisyon durumu hakkında bilgi
edinmek amacıyla test yapıldığı kaydedildi. Sağlık kurulu başkanı Prof. Dr. Mehmet Kurdoğlu önderliğindeki ekip tarafından yapılan testlerden alınacak sonuçlara göre Xavier'e özel bir program belirleneceği ifade edildi.
Bu arada siyahi futbolcunun sağlık durumuyla ilgili olarak önümüzdeki günlerde kapsamlı bir basın toplantısı yapılacağı ve kamuoyuna bilgi verileceği ifade edildi.