Fatih Terim Pinto'ya kızgın

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Adanaspor maçındaki futboluyla tepki çeken Fabio Pinto konusunda yapılan eleştirilerin haklı olduğunu belirterek...

İSTANBUL - Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Adanaspor maçındaki futboluyla tepki çeken Fabio Pinto konusunda yapılan eleştirilerin haklı olduğunu belirterek, "İdmanlardaki formu ve inanılmaz çabukluğu nedeniyle onu sahaya sürdüm. Ancak Pinto'nun görev yaptığı sağ kanat çok aksadı. Eğer idmandaki gibi oynasa bugün çok farklı yerlerde olurduk" diye konuştu.
Tecrübeli çalıştırıcı, sadece şampiyonluğu düşündüklerini vurgulayarak, şöyle konuştu: "Adana önünde mucizevi bir şekilde iki puan kaybettik. Ancak Galatasaray henüz şampiyonluk şansını yitirmemiş, sadece kredisini harcamıştır. Biz nasıl puan keybettiysek, rakipler de puan kaybedebilir." Trabzonspor maçının hazırlıklarını sürdüren Sarı-Kırmızılar, PAF takımı ile yaptığı karşılaşmayı 5-0 kazandı. İdmana sakatlıkları süren Xavier, Cihan, Batista, Mehmet Polat ve Ümit Davala katılmadı. Bu arada taraftarlar bir ankette, gelecek sezon maçların Olimpiyat Stadı'nda oynanması yönünde görüş bildirdi. (Spor Servisi)