Fatih Terim: Şaşırdım

Fatih Terim: Şaşırdım
Fatih Terim: Şaşırdım
Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, F.Bahçe-G.Saray derbisinde yapılan 'İmparator' tezahüratı ile ilgili konuştu.

Fatih Terim, Milli Takımımız'ın ve Türk futbolunun geleceğine dair önemli açıklamalarda bulundu.

Bir garip Terim açıklaması

CNN Türk'te soruları yanıtlayan tecrübeli çalıştırıcı, Türkiye 'nin bundan sonra turnuvalara katılması için herkesin elinden geleni yapacağını söyledi.

Derbi maçta tribünlerin 'İmparator Fatih Terim' diye bağırmasını nasıl karşıladığı sorusuna Terim, "Şaşırdım. Maçı izlerken bir anda yükselen sesleri duydum ve memnun oldum. Artık Türkiye'de herkes, her şeyi takip ediyor. Ben, ülkenin her tarafında herkes için ayrı bir yerim olduğunu düşünüyorum. Bize böyle bağırınca insan kendisini daha çok sorumlu hissediyor. Gurur duyuyorsun ama ayrıca bir sorumluluk getiriyor. Galatasaray taraftarıyla özel bir bağım var. Ama ülkedeki insanlarla her gün beraberim. Biz hep beraber çok şey başardık. Ön planda ben görünsem de Türkiye'deki tüm seyircileri bir tarafa atamayız. Kiminin duası, kiminin tezahüratı; bunlar çok önemli." yanıtını verdi.

Fatih Terim'den sürpriz kadro

SELÇUK İNAN'I NEDEN ÇAĞIRMADI?

"Bazı arkadaşlarımızı özellikle çağırmadım. Selçuk İnan bizim için çok önemli bir oyuncu. Benim için de Milli Takım için de önemli. Çok var almadığım. Arda Turan, Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ü de almayacaktım. Arda mesela az oynayacak. Sakatlığı var zaten. Bazı takımlarla konuşup oyuncuları almadık Nuri Şahin gibi. Bazı arkadaşlarımızı bile bile almadım. Bu sadece diğerlerini görmek için. Selçuk da biraz dinlensin istedim. Başka bir şey olamaz. Ben geldiğim günden itibaren buraya da (Milli Takım) oraya da (Galatasaray) Selçuk hep oynuyor."

Volkan'ın yerine Zeki Ayvaz