Fatih Terim ve Milli Takım gerçekleri!

Fatih Terim ve Milli Takım gerçekleri!
Fatih Terim ve Milli Takım gerçekleri!
Galatasaray'ın eski yöneticisi Sedat Doğan, teknik direktör Fatih Terim'in, sarı-kırmızılı kulüpten ayrılış süreciyle ilgili konuştu.

Sedat Doğan, Başkan Ünal Aysal'ın Fatih Terim ile Avrupa 'da kupa kazanmak istediğini vurgulayarak, tecrübeli hoca ile Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) arasında Nisan ayında anlaşma sağladığını iddia etti.

"Galatasaray'ın bu ligde olmasını istemiyorum"


360'da yayınlanan 'Telegol' programına katılan Doğan, "Ünal Aysal, Fatih Terim'le Avrupa finali oynamak ve kupa kaldırmak istedi. Fatih hocanın döneminde 120 milyon dolar oyuncu bonservisi ödendi. TFF'nin Galatasaray'dan izin alma hikayesi var ya; Fatih hocayla Nisan ayında görüşüldü, ama bizden Eylül'de izin almaya gelmişler. Biz başkana, 'Fatih hocaya Milli Takım için izin vermeyin' dedik. Fatih hocaya da 'Bu teklifi reddedin" dedik. Milli dava yok, başka bir oyun var' dedik" ifadelerini kullandı.

Galatasaray yönetim kurulundan bir ay önce istifa eden Sedat Doğan, "Hiçbirimiz Nisan ayındaki görüşmelerden haberdar değildik. Mustafa Denizli milli takımların başına getirilecekti. 'Hocam gel, bekliyoruz' dediler. Ama Denizli'ye İzmir'den buraya arabayla gelirken kimler 'Biz bunu yapamayacağız galiba' dedi. Bunları açıklasınlar.  

Selçuk İnan'ın Arena korkusu!