Fatih Terim yeni hedefi açıkladı

Fatih Terim yeni hedefi açıkladı
Fatih Terim yeni hedefi açıkladı
EURO 2016'ya doğrudan katılım hakkı kazanan A Milli Futbol Takımımız'ın teknik patronu Fatih Terim, şimdiden yeni hedefi belirledi: Hep birlikte 2018 Dünya Kupası'na gidelim...

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim, Konya Arena'da 1-0 kazanılan İzlanda maçı sonrası oldukça gururluydu. Tecrübeli çalıştırıcı, futbolcular ile birlikte soyunma odasında galibiyetin tadını çıkardı. Takıma teşekkür konuşması yapan Terim, gelecekle ilgili de rotasını açıkladı.

Akşam Gazetesi'nin haberine göre; EURO 96 ve EURO 2008 Finalleri'nde Milli Takım'ı çalıştıran, Fransa'da bu tecrübeyi üçüncü kez yaşayacak olan Fatih Terim, EURO 2016 ve gelecekle ilgili planları hakkında, " Avrupa Şampiyonası'na üçüncü kez gidiyorum. İkinci kez giden arkadaşlarımız da vardır. Türkiye, Fransa'ya renk katacaktır. Haziran ayına da imzamızı atacağımdan şüphem yok" dedi.

Ay Yıldızlı ekibin teknik patronu, "Bunları konuşmak için çok vakit var, ama şunu bilin ki, şimdiden 2018 Dünya Kupası için hazırlanalım. Hep birlikte asıl Dünya Kupası'na gitmek istiyorum" ifadelerini kullandı.