Fatih Terim, Yıldırım Demirören'le görüştü

Fatih Terim, Yıldırım Demirören'le görüştü
Fatih Terim, Yıldırım Demirören'le görüştü

Fotoğraf: SEMİH BAHADIR / HÜRRİYET

Abdullah Avcı yönetiminde üst üste alınan başarısız sonuçlar nedeniyle yeniden Milli Takım'ın başına getirilmesi konuşulan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim,

Radikal.com.tr - Abdullah Avcı yönetiminde üst üste alınan başarısız sonuçlar nedeniyle yeniden Milli Takım'ın başına getirilmesi konuşulan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bu sabah Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'le bir görüşme yaptı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bu sabah erken saatlerde Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in evine gitti. İkili arasında saat 08.30'da başlayan görüşme 10.15'te sona erdi ve Fatih Terim tek başına evden ayrıldı...

Kulislere yansıyan ilk bilgilere göre Fatih Terim'e 4 yıllık bir sözleşme teklif edildi. Sözleşme kapsamında Terim bu yıl Galatasaray'daki görevini de sürdürecek, bir başka deyişle hem Galatasaray hem de Milli Takımlar teknik direktörü olacak. Kalan 3 yıl boyunca da sadece milli takımı çalıştıracak. Terim'in bu teklif üzerine konuyu Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'la görüşmek istediği ve bunun için Demirören'in evinden ayrıldığı öğrenildi.

Abdullah Avcı'nın, Milli Takım Teknik Direktörlüğünden TFF ile anlaşarak ayrılmasından sonra Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören'in bugün Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim ile görüşmesinin ardından 'seri toplantılar' da başladı. DHA'nın haberine göre TFF, durumu değerlendirmek için İcra Kurulu'nu topladı. Fatih Terim de kendisine iletilen teknik direktörlük teklifi değerlendirmek için Başkan Ünal Aysal'la bir araya gelme kararı aldı.

Burak Kuru yazdı. "Bir koltukta iki karpuz meselesi"