Fatih Terim'den dokuz ayrı dava

Fatih Terim'den dokuz ayrı dava
Fatih Terim'den dokuz ayrı dava
Teknik direktör Fatih Terim, hakkında yapılan yayınlar nedeniyle RTÜK'e şikayette bulundu ve bazı yorumcular hakkında dava açtı.

Galatasaray ile yolları ayrılan Fatih Terim'in avukatı Rezan Epözdemir, tecrübeli hocanın Galatasaray'dan ayrılığının ardından televizyon programlarında yapılan yorumlar ve ortaya atılan iddialar hakkında RTÜK ve savcılık nezdinde 9 dava açtıklarını ve bu davaların devamının geleceğini belirtti.

Mancini'nin tek rakibi Drogba


Terim'in Galatasaray'dan ayrılığı sırasında ve ayrılığının ardından hakkında yapılan tüm yayınları takip ettiklerini ifade eden Epözdemir, Beyaz TV yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı'nın Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal ile Fatih Terim arasında geçen telefon mesajlarını yayınladığı için inceleme yaptıklarını söyledi.

Radyospor'dan Aydın Cingöz'e konuşan Rezan Epözdemir, "Bundan önceki programlarda Terim'e yönelik iftira içeren, kötü niyetli yayınlar hakkında basın yoluyla hakaret gerekçesiyle savcılığa başvurumuzu yaptık, tazminat istedik. Bugüne kadar dokuz dava açtık. Ayrıca RTÜK'e şikayetlerimizi yaptık. Kişiler hakkında konuşmak doğru değil ama daha önce Ahmet Çakar'a dava açmıştık. Aysal ile Terim arasında geçen mesajların yayımlanması nedeniyle gereken incelemeleri yapıyoruz. Gerekirse davayı açacağız" ifadelerini kullandı.

Terim ve Drogba damgası


AYSAL'A DAVA AÇILACAK MI?

Avukat Epözdemir, "Rasim Ozan Kütahyalı telefon mesajlarını Ünal Aysal'dan aldığını söyledi. Aysal'a dava açacak mısınız?" şeklindeki soruya, "Böyle bir düşüncemiz yok. Aysal'a dava açmayı düşünmüyoruz" yanıtını verdi

İşte Aysal-Terim mesajlaşmaları