'Fatih Terim'den özür dile' demişler!

'Fatih Terim'den özür dile' demişler!
'Fatih Terim'den özür dile' demişler!
Bayer Leverkusen forması giyen Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak'ın, A Milli Takım kadrosuna davet edilmemesinin yankıları devam ediyor. Son olarak Hakan'ın babası Hüseyin Çalhanoğlu'nun, Fatih Terim'den özür dilemesinin istendiği iddia edildi.

Radyospor'un haberine göre; Hakan Çalhanoğlu'nun babasından, teknik direktör Fatih Terim’den özür dilemesi istendi. Ancak baba Hüseyin Çalhanoğlu, bu talebi "Mağdur olan benim" diyerek kabul etmedi.

Brezilya ve Kazakistan maçı kadrosu açıklandıktan sonra araya girenler, Hakan’ın babasına "Fatih Terim’den özür dile" dediler. Hüseyin Çalhanoğlu ise "Ben özür dilemem. Özür dilenmesi gereken biri varsa o da biziz" karşılığını verdi.

Terim'i Hollywood yıldızına benzettiler


"BİR KEZ BİLE BİZİMLE KONUŞULMADI"

Hüseyin Çalhanoğlu devam etti:
“Fatih Terim’den özür dilemem. Ben ülkesini seven bir adamım. Hakan’ın Türkiye ’de oynaması için baskı yapan benim. Fatih Terim ‘olayı araştırın’ diyor, ama kendisi Gökhan’ın yaptıklarıyla ilgili olarak bir kez bile ne Hakan ne de benimle konuştu. Biz görevimizi yaptık. Kafam rahat. Bundan sonra alırlar ya da almazlar. Bu karar onların."

Hakan'ın babası, Çek Cumhuriyeti maçı öncesi Hürriyet 'e verdiği röportajda, Terim'i eleştirmişti. Bu habere kızan tecrübeli teknik adam ise basın toplantısında gazetecilere "Siz hasta mısınız, gidip babasını konuşturuyorsunuz" demişti.

Terim: İnşallah milat olur!