Fatih Terim'den 'silah' açıklaması!

Fatih Terim'den 'silah' açıklaması!
Fatih Terim'den 'silah' açıklaması!
Milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun açıklamaları sonrası Gökhan Töre'nin takım arkadaşına silah çektiği iddiası yeniden gündeme geldi. Teknik patron Fatih Terim ise Milli Takım'daki birlikteliği yıpratabilecek yaklaşımlardan şikayetçi.

EURO 2016 yolunda Türkiye , yarın Çek Cumhuriyeti ile Şükrü Saracoğlu Stadı’nda 21.45’te belki de gruptaki kaderini çizecek bir maça çıkacak... Ancak son iki günde bazı oyuncular üzerinden yapılan haberler ve yorumlar, Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in keyfini kaçırmış durumda... Futbol Federasyonu yöneticileriyle bir durum değerlendirmesi yapan Fatih Terim, Milli Takım’daki birlikteliği zedeleyebilecek yaklaşımlardan dert yandı.

'Terim'in çocuğuna silah sıksalar ne olur?'


‘SAYGISIZLIK YAPILIYOR’

Habertürk'ten Atilla Türker'in haberine göre; böyle bir dönemde, maça saatler kala bu tür spekülasyonların kimseye bir yarar sağlamayacağını dile getiren Terim’in, “Ben oyuncuları sadece milli forma etrafında kenetlemeye çalışırken, birileri olmuş bitmiş bir şeyleri iki ay sonra tekrar çıkarıp gündeme getiriyor. Gerçekten bu düşünceyi anlamakta zorluk çekiyorum. Ancak ne olursa olsun her türlü olumsuz güçlere karşı mücadelemiz sonuna kadar devam edecek. Kimse bizim huzurumuzu bozamaz. Öyle harika bir oyuncu grubuyla çalışıyorum ki herkes birbirine destek oluyor. Kenetlendiğimiz bir süreçte çok büyük saygısızlık yapılıyor. Birileri milli sınavın olduğunu herhalde unutuyor. Biz bu tür yorumlara hep iyi cevabı sahada vermişizdir, yine aynısını yapacağız” dediği öğrenildi.

MİKROFONLAR TERİM’DE

Fatih Terim, bugün Riva’daki tesislerde saat 16.30’da basın toplantısı düzenleyecek. İmparator’un son gelişmeler nedeniyle sert göndermeler yapabileceği öğrenildi.

Fatih Terim'in kararı şaşırttı!