Fatih Terim'e meydan okudu

Fatih Terim'e meydan okudu
Fatih Terim'e meydan okudu
Romanya Teknik Direktörü Victor Piturca, Türkiye ile oynayacakları maç önces iddialı açıklamalar yaptı.

Türkiye 'nin 2014 Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında kritik bir maça çıkacağı Romanya'da Teknik Direktör Victor Piturca, Macaristan'ı 3-0 mağlup ettikleri mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

Başbakan'dan Fatih Terim açıklaması

Sporx'in haberine göre; Piturca, "Artık Türkiye maçına odaklandık. Çok kaliteli bir takım ve çok kaliteli bir hocaları var. İyi hazırlanmalıyız. Türkiye'yi düşünüyoruz. Taraftarlar bizimle olacak ve kazanmak için her şeyi yapacağız. Salı günü kesinlikle daha zor olacak. Türkiye'nin üst düzey oyuncuları var" dedi.

TERİM'E 'KAZANDIM' MESAJI

Fatih Terim ile daha önce oynadığını ve kazandığını vurgulayan Rumen çalıştırıcı "Terim, oyunculara nasıl değer katacağını biliyor ve rakibinin problemi olduğunu düşünmesine yol açıyor. Ama Terim ile daha önce de oynadım, kazandım ve Terim kaybetti. Bunun Salı gecesi tekrarlanmasını diliyorum. Macaristan maçında yaşananları Türkiye maçına da taşıyarak taraftarlara aynı duyguları yaşatmak istiyoruz. İkinci maçlarda iyi tecrübelerim var. Mental iyi çalışmalı ve fiziksel olarak çok çok hızlı bir şekilde geri dönüş yapmalıyız" ifadelerini kullandı.

Dünya Kupası Elemeleri Grubu'da 10 puanla 4. sırada bulunan milli takımımız, 13 puanla 2. sırada bulunan Romanya ile 10 Eylül günü hayati önemi olan bir mücadeleye çıkacak.

Milli takımda Drogba-Zokora kavgası