Fatih Terim'i Arena'dan sildiler!

Fatih Terim'i Arena'dan sildiler!
Fatih Terim'i Arena'dan sildiler!
Galatasaray Yönetimi, son 2 şampiyonluğu yaşatan Fatih Terim'in Türk Telekom Arena koridorlarında yer alan fotoğraflarının yerine başka resimler koydu. Ayrıca GS TV, eski maç yayınlarında Terim'e ait görüntüleri makasladı.

Sarı-kırmızılı takımın kazandığı son 2 şampiyonlukta takımın başında olan Fatih Terim'in, TT Arena'nın soyunma odası koridorlarında yer alan son şampiyonluk fotoğrafları yerine taraftar fotoğrafları kondu.

İşte Galatasaray'ı çıldırtan o olay!

Galatasaray'dan ayrıldıktan sonra Türkiye Futbol Direktörü olan Fatih Terim o dönemde Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'la görüş ayrılığı yaşamıştı. Terim Galatasaray'dan ayrılmasındaki en büyük neden olan Ünal Aysal'ı ayrıldıktan sonra bir kez olsun görmedi. Hatta camianın önde gelenlerinin cenaze törenlerinde bile ikili bir araya gelmemek için birbirlerinden uzakta saf tuttu.

UEFA RESMİ KALDI

Son kazanılan iki Türkiye şampiyonluğundaki resimlerin yerine taraftarların ön planda olduğu fotoğrafların yer alması dikkati çekti. Ancak Terim'in UEFA Kupası kazanan kadrodaki resmi stattan kaldırılmadı.

Öte yandan GS TV, İmparator döneminde oynanan bazı maçların görüntülerini yayınlarken Fatih Terim'e ait olan görüntüleri makas ederek yayınlamadı. Terim'in futbolcularıyla sarmaş dolaş olduğu bu görüntüler sansüre uğradı. Böylece Galatasaray Yönetimi, eski hocalarına karşı olan tavrını bu şekilde belli etmeye çalıştı. Ancak bu davranışın camiada şimdiden büyük tepkiler aldığı gelen bilgiler arasında. (Takvim)

Galatasaray taraftarından Felipe Melo'ya büyük destek