Fatih Terim'li yeni Galatasaray!

Fatih Terim'li yeni Galatasaray!
Fatih Terim'li yeni Galatasaray!
Sarı-kırmızılı kulüpte Mayıs ayında yapılacak kongre için Fatih Terim'i de içeren projenin konuşulduğu öne sürüldü. Buna göre; Ali Dürüst başkan, Fatih Terim CEO olacak. Mevcut hoca Hamza Hamzaoğlu teknik adam olarak göreve devam edecek.

Duygun Yarsuvat yönetimindeki yönetim, Mayıs ayında görevi bırakacak. Başkanlık seçimi için birçok isim geçiyor. Adnan Öztürk, Mehmet Helvacı, Faruk Süren ve Cemal Özgörkey'in yanı sıra Ali Dürüst, başkanlık koltuğunun önemli adaylarından.

'Hamzaoğlu, Sneijder'a iyi bakıyor'


DÜRÜST VE TERİM AŞ.

Millet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Ali Dürüst, önceki seçimlerde olduğu gibi Mayıs ayında da adaylık için ikna turlarında. Maddi konular bir yana sportif anlamda daha başarılı bir takım oluşturmak için güçlü bir şekilde gelmek istiyor. Koltuğa oturduğunda Florya'nın anahtarını ve kulübün CEO (bir şirketin en üst dereceli yetkilisi) görevini Fatih Terim'e vermeyi planlıyor.

HAYALDİ GERÇEK OLACAK

2013 yılı Nisan ayında Terim'in tribüne çıkıp, teknik ekibe Hamza Hamzaoğlu'nu almak istediği konuşulmuştu. O 'model' Mayıs'tan sonra gerçeğe dönüşebilir. Türkiye 'nin Hollanda maçı sonrası grupta kaderi belli olacak. Tecrübeli hoca, ay-yıldızlı görevden belirli şartlarla ayrılıp kulübün CEO'su olacak ve Hamzaoğlu ile birlikte takımı idare edecek.

Sinan Gümüş'ün Galatasaray aşkı