Felipe Melo için Inter açıklaması

Felipe Melo için Inter açıklaması
Felipe Melo için Inter açıklaması
Galatasaray'da şampiyonlukta en önemli pay sahiplerinden Felipe Melo hakkında çıkan 'ayrılık' iddiaları sonrası bir açıklama da İtalya'dan geldi. Melo'nun menajeri, Brezilyalı oyuncunun Inter'de oynamaya sıcak bakabileceğini söyledi.

Çizme basınına konuşan Menajer Jose Rodriguez, Felipe Melo'nun bir yıl daha sözleşmesi olması nedeniyle Inter'in Galatasaray ile masaya oturması gerektiğini belirterek, "Her oyuncu gibi Felipe de Inter de oynamaktan mutlu olacaktır. Ancak Inter onu istiyorsa, öncelikle Galatasaray ile konuşmalı. Melo'nun bir yıl daha sözleşmesi var. Şu ana kadar herhangi bir resmi girişim olmadı. Ancak benim tarafımdan Inter ile bazı görüşmeler yapıldı. Roberto Mancini de onun takıma neler katabileceğinin farkında" ifadelerini kullandı.

Gelecek yıl bitecek sözleşme konusunda yaz döneminde bir gelişme olmasını beklediklerini ifade eden Melo'nun menajeri, kötü bir ayrılık yaşamak istemediklerini vurgulayarak, "Felipe, Galatasaray ile çok iyi işler çıkardı ve burası ikinci evi gibi. Bir yıl daha sözleşmesi var ve biz de bu konu hakkında kulüp ile görüşüyoruz. Ne kulüp ne de Melo kötü bir ayrılığı hak etmiyor. Melo, kulüp ve Galatasaray taraftarları arasında çok iyi bir ilişki var. Inter gibi bir kulüp için ayrılırsa Galatasaray'a zarar vermek istemiyor. Eğer bir ayrılık olacaksa kulüpler konuşup iyi bir anlaşma yapmak zorunda" dedi. ( Vatan )