Felipe Melo'dan Inter açıklaması!

Felipe Melo'dan Inter açıklaması!
Felipe Melo'dan Inter açıklaması!
Galatasaray'da 20. şampiyonluğunun kilit isimlerinden Felipe Melo, hakkında çıkan transfer haberleri hakkında konuştu.

NTV Spor 'a özel bir röportaj veren Felipe Melo, sosyal medya hesabından, Galatasaraylı futbolcuları takibi bırakmasıne ilişkin, "Özel hayatım kimseyi ilgilendirmez. İstediğimi takip ederim, istediğimi takibi bırakırım. Birilerini takip etmem ya da takibi bırakmam transfer olacağımı ya da takımda kalacağım anlamına gelmez" dedi.

İşte Galatasaray'ın transfer listesi

"MANCINI'DEN TEKLİF..."

Brezilyalı yıldız, transfer söylentileri ile ilgili ise "Menajerim aracılığıyla haberler bana da geliyor. Ama bunlar gazete haberi. Geleceğimi düşünmek zorundayım ama şu an tek düşüncem Türkiye Kupası finali. Inter'in hocası Roberto Mancini ya da başka bir takım tarafından teklif almadım" ifadelerini kullandı.

Melo, şampiyonluk kutlamalarında Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın isminin anons edilmemesi hakkında şunları söyledi:
"Kutlamalarda Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın da çağırılmalarını isterdim. Bu duruma çok üzüldüm. Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak'ın Galatasaray'a ihtiyacı yok. Ama Galatasaray'ın onlara ihtiyacı var. Mesela ödeme sorunu oluyor, Abdurrahim Albayrak cebinden ödeme yapıyor. Bu durumdan kim sorumlu, kimin suçu var bilmiyorum o yüzden kimseyi suçlayamam ama gerçekten çok üzüldüm."

TARAFTARA MESAJ VERDİ

Sarı-kırmızılı oyuncu, "Buraya geldiğimde taraftara söz vermiştim. Çok çalışıp kupalar kazanacağıma dair. Çok şükür bunları gerçekleştirdim. Taraftara teşekkür etmek istiyorum. Her zaman her yerde bize destek oldular. Bu kupada çok büyük payları var. Bu güzel kupa taraftara armağan olsun" şeklinde konuştu.

Galatasaray için Podolski iddiası