Felipe Melo'dan sürpriz istek

Felipe Melo'dan sürpriz istek
Felipe Melo'dan sürpriz istek
Bel fıtığı ameliyatından 51 gün sonra sahalara dönen Felipe Melo da Sneijder gibi yeni sözleşme bekliyor. Brezilyalı yıldız, yöneticilere, "Önümü görmek için sezon sonunda kontrat uzatmak istiyorum" dedi.

Galatasaray 'da 23 Mayıs'ta yapılacak seçimle göreve gelecek olan yeni başkan ve yönetimin kendisi ile sözleşme uzatmasını bekleyen tek yabancının Wesley Sneijder olmadığı ortaya çıktı. Önceki ay bel fıtığı ameliyatı olduktan sonra 1.5 ay gibi kısa bir sürede iyileşerek Manisaspor maçıyla sahalara geri dönen Felipe Melo'nun da yönetime başvurarak sözleşme uzatmak istediği öğrenildi.

Adnan Öztürk'e otoparkta taciz!

Habertürk 'ün haberine göre; tıpkı Sneijder gibi bir yıllık sözleşmesi kalan 32 yaşındaki futbolcunun, yönetcilerle görüşerek, "Galatasaray'da oynadığım için çok mutluyum. Ailem de burayı çok seviyor ama çocuklarımın geleceği için önümü görmeliyim. Bu nedenle benimle devam edecekseniz sözleşme uzatmak istiyorum" dediği bildirildi.

FUTBOLU GALATASARAY'DA BIRAKMAYI DÜŞÜNÜYOR

Yöneticilerin Sneijder'a verdikleri yanıtın aynısını Melo'ya da verdikleri ancak seçimden sonra yeni yönetimin göreve gelmesiyle birlikte bu konunun görüşülebileceğini söyledikleri ortaya çıktı. Melo 2 yıl daha nikah tazeleyip toplam 3 yıl Galatasaray formasını giymek istiyor. Sambacı, futbola Sarı-Kırmızılılar'da nokta koymayı planlıyor.

Galatasaray'da akıl oyunları