Felipe Melo'ya Alex şoku!

Felipe Melo'ya Alex şoku!
Felipe Melo'ya Alex şoku!
Cruzeiro Kulübü, Alex de Souza'nın jübilesini resmen açıkladı. Brezilya ekibinin 2003 yılı kadrosunda yer alan Galatasaraylı Felipe Melo, jübileye katılacaklar arasında bulunmuyor.

Fenerbahçe 'nin efsane kaptanı Alex De Souza'nın jübilesi için Cruzeiro Kulübü'nden resmi açıklama geldi. Brezilya'nın son şampiyonu mavi-beyazlı ekip, eski futbolcusu için bir veda maçı düzenleyeceğini, internet sitesi üzerinden duyurdu.

2001-2004 yılları arasında formasını giydiği Cruzeiro'da büyük bir başarı yakalayan Alex, 2003'te üç kupa birden kazanmıştı. Hem lig şampiyonu hem Brezilya Kupası hem de Libertadores Kupası'nın kazanan ekipteki unutulmaz bir çok ismin katılacağı açıklanan maç için Galatasaraylı Felipe Melo'ya davet gitmedi.

Alex'in yanı sıra dönemin efsane kadrosundan Jardel Pereira de Souza, Gomes, Maurinho, Batatais, Irineu, Paulo Miranda, Sandro, Zinho, Alex Alves, Alex Dias, Marcelo Ramos, Aristizabal gibi isimlerin Cruzeiro formasını bir kez daha giyecekleri belirtildi.

Diğer takım ise Brezilya ekibinin formasını daha önceki dönemlerde giyen isimlerden oluşacak. 2003 yılının kadrosunda bulunan Galatasaraylı Felipe Melo'nun ise karşılaşmaya davet edilmemesi dikkat çekti.