Felipe Melo'ya sürpriz talip

Felipe Melo'ya sürpriz talip
Felipe Melo'ya sürpriz talip
Sezon sonunda Rafael Benitez'le yollarını ayırmaya hazırlanan Napoli'de, takımın başına Spalletti'nin geçmesi bekleniyor. Galatasaraylı Felipe Melo, İtalyan hocanın transfer listesinde yer alıyor.

Geçirdiği bel fıtığı ameliyatının ardından geri dönüş için fizik tedavi çalışmalarına devam eden Felipe Melo için çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

Galatasaray'da ilginç gerçek: 3 gün bilmecesi!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Napoli’yi mercek altına alan İtalyan medyası, sezon sonunda Rafael Benitez’le yolların ayrılacağını yazdı. İspanyol teknik adamın da bu durumdan haberdar olduğu ve duyduğu rahatsızlık nedeniyle istifaya hazırlandığı belirtildi. Benitez’in yerine düşünülen antrenör ise Luciano Spalletti. İtalyan teknik adamla, Napoli Başkanı Di Laurentis arasındaki görüşmeler başladı bile. Hatta son görüşmede, Spalletti’nin başkana bir transfer listesi sunduğu öğrenildi. Bu listenin tepesinde yazan iki isimden biri de Felipe Melo. Spalletti’nin istediği diğer oyuncunun Hulk olduğu belirtiliyor.

GÖKHAN İNLER-MELO TAKASI MI?

Melo’ya talip çıkması, Galatasaray cephesinin hiç de hoşuna gidecek gibi görünmüyor. Çünkü Brezilyalı futbolcu, yeni sezon planlarında çok önemli bir yer tutuyor. Taraftarın şu sıralarda Fernando Muslera ve Wesley Sneijder’le birlikte en sevdiği futbolcu olan Melo’nun, olası bir transfer teklifinde nasıl bir tavır sergileyeceği ise merak konusu.

Haberde ayrıca, Galatasaray’ın istediği Gökhan İnler’le Melo’nun takas edilme ihtimalinin bulunduğu, ancak Napoli cephesinin bu değişime sıcak bakmayacağı belirtildi.

Alex Telles için 7.5 milyon Euro