Fener-Antep el ele hep beraber çeyrek finale

Galatasaray ve Erciyesspor'un ardından iki takım daha kupada 'resmen' yarı finalist oldu: Fenerbahçe, Gaziantepspor. C Grubu'nda daha önceden ilk ikiyi garantileyen Fenerbahçe, İstanbul BB karşısında zorlanmazken...

İstanbul BB: 0
Fenerbahçe: 5
STAT: Atatürk Olimpiyat
HAKEMLER: C. Şensöz, T. Ökke, F. Kara
İSTANBUL BB: Haluk *, Erkan * (V. Glatt 63 *), Fikret *, V. Koçaloğlu *, Ekrem *, Ali *, Efe *, Tayfun *, Murat * (Cafercan 73 *), Sertan *, İbrahim * (Ufuk 46 **)
FENERBAHÇE: Volkan ***, Serkan **, Can *, Edu ** (Ümit 84), Uğur **, M. Yozgatlı ***, Aurelio ** (Kemal 46 *), Deniz **, Tuncay ***, Alex * (Semih 64 **), Deivid ***
GOLLER: Deivid De Souza (9 ve 34), Tuncay Şanlı (39),Semih Şentürk (78), Mehmet Yozgatlı (89 pen)
SARI KART: Mehmet Aurelio (44)
KIRMIZI KART: Can Arat (56)

Gaziantepspor: 1
Sivasspor: 0
STAT: Kamil Ocak
HAKEMLER: Mustafa İlker Coşkun,, Özgür Fatih Kalaycı, Muharrem Yılmaz
GAZİANTEPSPOR: Hasagiç ***, Göksel ***, Bekir **, Uğur ***, M. Çoğum ***, Kirita, Zurita ** (Özgür 62), Ekrem ** (Erdal 89), Faruk ***, Veysel **, Diawara ***, (De Nigris 85)
SİVASSPOR: Harun **, Musa Kuş **, Hayrettin **, Murat **, Servet ***, Eren Sezgin **, Yasin **, Serdar **, Wooters * (Gürhan 46 **), M. Yıldız **, Balili ** (Hasan Yurt 46 *)
GOL: Diawara (23)
SARI KARTLAR: Serdar, M. Yıldız

İSTANBUL / GAZİANTEP - Galatasaray ve Erciyesspor'un ardından iki takım daha kupada 'resmen' yarı finalist oldu: Fenerbahçe, Gaziantepspor. C Grubu'nda daha önceden ilk ikiyi garantileyen Fenerbahçe, İstanbul BB karşısında zorlanmazken, Gaziantep karlar altında oynanan Sivas maçını 'kârlı' kapattı.
İstanbul BB-Fenerbahçe maçında Can Arat'ın gördüğü kırmızı kart ise Sarı-Lacivertli ekipte keyifleri kaçırdı. Son adam pozisyonunda yaptığı faul nedeniyle 'kızaran' genç oyuncu ikinci yarının ilk maçında Erciyes deplasmanında oynayamayacak.
Bu arada Fenerbahçe'de dün Yüksek Divan Kurulu günüydü. Başkan Aziz Yıldırım, duayenlerden Halit Deringör'ün 'vefasız' eleştirisine maruz kalırken, "1999 yılındaki Yıldırım'ı arıyorum, nerede o Yıldırım? O günlerde gözümüzün içine bakılırdı şimdi elimizi sıkarken başka tarafa bakılıyor" sözlerini "En vefalı yönetim ben ve benim arkadaşlarımdır, bunu herkes bilsin" diyerek yanıtladı.
Denetleme Kurulu kulübün 2010 yılına kadar ödemesi gereken 97.2 milyon dolar borcu olduğunu açıkladı. Kurul, 2010'a kadar beklenen gelirleri ise 222 milyon 705 bin 200 YTL olarak belirledi. (Spor Servisi)