Fener idmanında yine gerginlik

Fenerbahçe'de önceki gün Tümer Metin ile bir taraftar arasında futbolculara laf atma nedeniyle yaşanan gerginlikten sonra dün de kaptan Ümit Özat ile bir taraftar arasında bir tatsızlık daha yaşandı.

ANTALYA - Fenerbahçe'de önceki gün Tümer Metin ile bir taraftar arasında futbolculara laf atma nedeniyle yaşanan gerginlikten sonra dün de kaptan Ümit Özat ile bir taraftar arasında bir tatsızlık daha yaşandı. Antrenmanda sürat, çabukluk ve kuvvet çalışması sırasında bir taraftarın futbolculara, "Ver coşkuyu, ver coşkuyu" demesi üzerine kaptan Ümit taraftara kızdı. Daha sonra taraftar, antrenör İrfan Sarıoğlu'nun yanına giderek özür diledi.
Sarı-Lacivertlilerde Antalya kampında sakatlık geçiren futbolcular listesine Tümer de katıldı. Antrenmanda kuvvet çalışmasından sonra sağ dizinde ağrı olan Tümer, çift kale maça katılmadı. Kulüp doktoru Ethem Kavukçu, Tümer'in dizinde ağrı oluştuğunu, zorlamamak için antrenmana devam ettirmediklerini söyledi. Kasıklarında ağrı bulunan Alex için Milano'dan özel bir fizyoterapist getirildi. Brezilyalı fizyoterapist Campos Evrico'nun kasık sakatlıkları konusunda uzman olduğunu ve bu ayın sonuna kadar Fenerbahçe ile çalışacağı bildirildi. Öte yandan, Sarı-Lacivertliler Antalya'daki ilk hazırlık maçını Türk Telekom Lig A takımlarından Mardinspor ile yapacak. (Spor Servisi)