Fener kupasına kavuşuyor

Süper Lig'de şampiyon Fenerbahçe, kupasını Ankaragücü maçı öncesi alacak. 20.30'da başlayacak maç öncesinde düzenlenecek törende kupayı Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy verecek.

İSTANBUL - Süper Lig'de şampiyon Fenerbahçe, kupasını Ankaragücü maçı öncesi alacak. 20.30'da başlayacak maç öncesinde düzenlenecek törende kupayı Federasyon Başkanı Haluk Ulusoy verecek. Ankaragücü'nün öncesinde şampiyonu alkışlamasının beklendiği maçta Hertha Berlin'in menajeri Dieter Hoeness, Brezilyalı oyuncu Alex De Souza'yı izlemek için tribünde olacak.
Zico: Takviye şart
Teknik Direktör Zico, yeni sezonun ilk antrenmanına bütün oyuncuları elinde hazır çıkmak istediğini söyleyerek "İnanıyorum ki isteklerimi başkan ve yönetim hep beraber değerlendirecek" diye konuştu. Basın toplantısı düzenleyen Brezilyalı çalıştırıcı, Avrupa'da başarı için kadronun genişletilmesi gerektiğinin altını çizdi. Zico ayrıca Deivid ve Kezman'dan şikâyetçi olmadığını, bu oyuncularla yola devam etmekten memnuniyet duyacağını da ifade etti. (Spor Servisi)