Fener Zico'yla devam ediyor

Fenerbahçe dün bir açıklama yaparak teknik direktör Zico'nun yerine başka bir ismin arandığı yönündeki haberlerin gerçek olmadığını duyurdu.

İSTANBUL - Fenerbahçe dün bir açıklama yaparak teknik direktör Zico'nun yerine başka bir ismin arandığı yönündeki haberlerin gerçek olmadığını duyurdu. Kulüpten, basında yer alan teknik direktör değişikliği iddialarına yanıt olarak yapılan açıklamada, Zico'nun sözleşmesinin sürdüğü vurgulanarak, "Kulübümüz Zico'nun çalışmalarından memnundur ve başka bir teknik direktör arayışında değildir" denildi.
Öte yandan Roberto Carlos'un Fenerbahçe ile anlaştığının ısrarla vurgulanmasına rağmen, bu oyuncuyla ilgilenilmediği tekrarlandı. Sarı-Lacivertli ekibin dış transferden önce iç transferde sözleşme imzalaması gereken oyuncular var. Yeniden anlaşma sağlanamaması durumunda gelecek sezon Fenerbahçe'de forma giyemeyecek isimler şunlar: Alex de Souza, Tuncay Şanlı, Rüştü Reçber, Ümit Özat, Volkan Demirel, Gürhan Gürsoy, Mehmet Yozgatlı, Deniz Barış, Serkan Balcı ve Recep Biler. (Spor Servisi)