Fenerbahçe açıkladı: Feghouli için teklif var ama...

Fenerbahçe açıkladı: Feghouli için teklif var ama...
Fenerbahçe açıkladı: Feghouli için teklif var ama...
Fenerbahçe, Valencia'da forma giyen Feghouli için açıklama yaptı: lencia ile kulübümüz, oyuncunun transferi ile ilgili görüşme yapmıştır. Valencia kulübü, oyuncu ile kendi aralarında görüştükten sonra tarafımıza dönüş yapılacağını kulübümüze iletmiştir.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin açıklaması şöyle: "Son dönemde bazı yazılı ve görsel basında, Valencia’nın oyuncusu Sofiane Feghouli’nin bonservis bedeliyle ilgili çıkan ücretler ve transfer haberleri gerçek değildir.

Feghouli’nin kulübü Valencia ile kulübümüz, oyuncunun transferi ile ilgili görüşme yapmıştır. Valencia kulübü, oyuncu ile kendi aralarında görüştükten sonra tarafımıza dönüş yapılacağını kulübümüze iletmiştir.

Bununla birlikte, bahse konu futbolcunun kendisi ve menajeri ile, basında yer aldığı gibi kulübümüzün herhangi bir görüşmesi olmamıştır. Dolayısıyla oyuncuyla ilgili yazılan ücretler ve bu ücretlerin kabul görmediği de gerçeği yansıtmamaktadır. Kaldı ki, UEFA talimatlarına göre oyuncunun kulübüyle görüşülmeden kendisiyle temas kurmak suçtur.

Herhangi bir bilgi ve belge sahibi olmadan yalan haber yapan basın kuruluşları, takipçilerini ve kamuoyunu aldatarak suç işlemektedirler.

Kamuoyunun bilgisine duyururuz."


  ETİKETLER:

  Fenerbahçe

  ,

  UEFA

  ,

  haber

  ,

  suç

  ,

  belge