Fenerbahçe aslarını İstanbul'da bıraktı

Fenerbahçe aslarını İstanbul'da bıraktı
Fenerbahçe aslarını İstanbul'da bıraktı
Ziraat Türkiye Kupası'nda Eskişehirspor'la karşılaşacak Fenerbahçe'de 5'i yabancı 7 as oyuncu İstanbul'da bırakıldı. Kaleci Mert de sakatlığı nedeniyle kadrodan çıkarıldı

İSTANBUL - Ziraat Türkiye Kupası'nda bu akşam oynanacak Eskişehirspor maçı için günübirlik Eskişehir'e giden Fenerbahçe 'de 7 as oyuncu kadroya alınmadı.
Kafile bugün saat 12.00'de Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan kalkan özel bir uçakla Eskişehir'e hareket ederken; 19 kişilik kadroda Gökhan, Ziegler, Yobo, Meireles, Salih, Sow ve Kuyt bulunmuyor.
Bu arada kaleci Mert sakatlık yaşayınca Volkan kafileye dahil oldu. Dünkü antrenmana çıkamayan ve bu sabah da son kez durumuna bakılan Mert'in oynayamayacak durumda olduğu anlaşıldı. Çekilen MR'ında sol ayak bileğinde 2 cm yırtık görülen Mert yaklaşık 10 gün sahalardan uzak kalacak.
Fenerbahçe'nin 19 kişilik maç kadrosu şöyle:
Volkan Demirel, Serkan Kırıntılı, Erten Ersu, Orhan Şam, Bekir İrtegün, Serdar Kesimal, Egemen Korkmaz, Hasan Ali Kaldırım, Caner Erkin, Mehmet Topuz, Mehmet Topal, Selçuk Şahin, Cristian Baroni, Milos Krasic, Sezer Öztürk, Miroslav Stoch, Pierre Webo, Beykan Şimşek, Semih Şentürk. (dha)