Fenerbahçe davayı sabırsızlıkla bekliyor!

Fenerbahçe davayı sabırsızlıkla bekliyor!
Fenerbahçe davayı sabırsızlıkla bekliyor!
Galatasaray'ın Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Mahmut Uslu'nun 'Şikeyi Türkiye'ye Galatasaray getirdi' sözleri için yaptığı hukuki girişime Sarı-lacivertli takımdan destek geldi

Radikal.com.tr - Fenerbahçe Kulübü, Galatasaray 'ın kendilerine karşı başlatacağını duyurduğu hukuki süreçle alakalı açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün internet sayfasından yapılan açıklamada, Beko Basketbol Ligi play-off final serisi 4. maçının ardından başkan Aziz Yıldırım ile yöneticiler Mahmut Uslu ve Ahmet Özokur'un düzenlediği basın toplantısındaki bazı beyanlar sonucunda sarı-kırmızılıların hukuki süreç başlatılacağı yönündeki açıklamasına cevap verildi.

Galatasaray da Fenerbahçe'ye ceza istedi


Açılacak davanın sabırsızlıkla beklendiği belirtilen açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

"Tüm spor kamuoyunun bilmesini isteriz ki; Fenerbahçe Spor Kulübü olarak bu davanın bir an önce başlamasını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz. Bu vesileyle Türk futbolunun son 40 yıllık geçmişinde, özellikle Galatasaray Spor Kulübü'nün bizzat içinde yer aldığı olan biten her şeyin açıklığa kavuşması, bizim uzun süredir gerçekleşmesini istediğimiz bir gelişmedir. Yaşanan tüm olayların canlı tanıklarıyla, somut delillerle ve o döneme ait belgelerle, bu davaya desteğimizin tam olacağının tüm kamuoyunca bilinmesini isteriz."

Mahmut Uslu: Ergin Ataman halüsinasyon görüyor

Fenerbahçe-Galatasaray rekabetinde son nokta: Pantolon indi!

'F.Bahçe şikeyi çok iyi öğrenmiş'

"Türkiye'ye şikeyi getiren Galatasaray'dır"