Fenerbahçe de muradına erdi

Fenerbahçe, sezonun ikinci yarısı için hazırlıklara başladı. Sarı-Lacivertliler, 15 günlük iznin ardından sabah Samandıra'da toplanarak ikinci yarı hazırlık döneminin ilk çalışmasını yaptı.

ANTALYA - Fenerbahçe, sezonun ikinci yarısı için hazırlıklara başladı. Sarı-Lacivertliler, 15 günlük iznin ardından sabah Samandıra'da toplanarak ikinci yarı hazırlık döneminin ilk çalışmasını yaptı. Kanarya öğleden sonra da kamp için Antalya'ya geldi. Kafileyi havalimanında Sarı-Lacivertli taraftarlar çiçeklerle karşıladı. Zaman zaman Futbol Federasyonu Başkanı Haluk Ulusoy aleyhine de tezahürat yapan taraftar grubunun, 'Saddam gitti, sıra Ulusoy'da' yazılı pankart taşıması dikkat çekti. Tedavileri süren Rüştü ve Kerim Antalya'ya getirilmedi. Appiah'ın ise bugün Antalya'ya gelmesi bekleniyor.
Zico, kamp öncesi umutlu
Teknik direktör Zico, Antalya'da yapacakları kampı iyi değerlendirip sezonun ikinci yarısına daha güvende girmeyi hedeflediklerini söyledi. 'Beyaz Pele', "100. yı1ımızın büyük önemi var. Taraftarımız her zamanki desteği verirlerse her şeyin üstesinden gelebiliriz. Takımın iyi yönlerinin çok daha iyi olması, eksik yönlerin de giderilmesi için çalışağız" diye konuştu. Zico'nun yardımcısı Moraci Vasconcelos Santanna ise şunları söyledi: "Tatil dönüşü hafif antrenmanla başladık. İlk yarının sonunda bıraktıkları tempoyu yakalamaları için uğraşacağız. Kampta oyuncularımız daha da güçlenecek. Kamp bitiminde en az ilk yarının sonundaki Fenerbahçe gibi olacağımızı söyleyebilirim." (Spor Servisi)