Fenerbahçe değil krizbahçe

Fenerbahçe, olumsuz rüzgarların etkisi altında. Lorant'ın görevine son vererek yerine teknik direktörlük diploması olmayan yardımcısı Oğuz Çetin'i göreve getiren Sarı-Lacivertliler'de, daha sonra Revivo ile Ortega gönderildi.
Haber: YUSUF DURSUN / Arşivi

İSTANBUL - Fenerbahçe, olumsuz rüzgarların etkisi altında. Lorant'ın görevine son vererek yerine teknik direktörlük diploması olmayan yardımcısı Oğuz Çetin'i göreve getiren Sarı-Lacivertliler'de, daha sonra Revivo ile Ortega gönderildi. İsrail'li oyuncuyu bedelsiz olarak ezeli rakibine eliyle veren Kanarya, Ariel Ortega'dan da kolay kolay para alacak gibi görünmüyor.
Bunlar yetmezmiş gibi başkan Aziz Yıldırım'ın şok açıklamaları ve suçlamaları geldi. Teknik direktör olmadığı ve ikaz edildiği halde sahaya takım elbise ile çıkmakta ısrar eden Oğuz Çetin'e verilen bir aylık hak mahrumiyeti cezası tartışılmaya başlanmadan uzaklardan gelen bir haber soğuk duş etkisi yarattı. Kalbinden rahatsızlık geçirdiği için ülkesine giden Washington, elinde sağlam raporu olduğunu belirterek dönmek istediğini iletti.
Gelişmelerden sonra futbol şube sorumlusu Sadettin Saran, Washington'un menacerini İstanbul'a çağırdı. Menacerle konuşacak olan Saran, Fenerbahçe'nin Washington'la devam etmeyi düşünmediğini iletecek. Tüm bunlara karşın Sambacı oynamakta ısrar ederse, bir başka takıma kiralama veya satma yoluna gidilecek.