Fenerbahçe doğruladı: Ligden çekiliyorduk

Resmi internet sitesinde sık sık medyadaki haberler için yalanlamaya giden Fenerbahçe Kulübü, ilk kez "Gazetelerdeki haberler doğrudur" başlığıyla haber doğruladı.

İSTANBUL - Resmi internet sitesinde sık sık medyadaki haberler için yalanlamaya giden Fenerbahçe Kulübü, ilk kez "Gazetelerdeki haberler doğrudur" başlığıyla haber doğruladı. Doğrulama ise voleybol takımıyla ilgili haberler dolayısıyla geldi. Kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada, bazı gazetelerde çıkan 'Filede Gerginlik', 'Fener Voleybolda Ligden Çekiliyordu' ve 'Voleybolda Soğuk Savaş' başlıklı haberlerin doğru olduğu belirtildi. Söz konusu açıklamada, "Basınımız, konuyu tüm açıklığı ile dile getirmiştir. Fenerbahçe Kulübü, maruz kaldığı haksızlığı ve yanlı uygulamayı ortadan kaldırmak için konuyu tahkime götürmüştür" denildi. Söz konusu olayla geçen sezon Fenerbahçe'de oynayan Can Ayvazoğlu, sözleşmesini 80 bin yerine 10 bin YTL ödeyerek feshetmiş ve Galatasaray'a transfer olmuştu.
Fenerbahçe, Challange Kupası'nda Halk Bankası'yla karşı karşıya gelecek. Haldun Alagaş'taki maç 18.00'de başlayacak. (Spor Servisi)