Fenerbahçe efsaneleri Samandıra'ya gidiyor

Fenerbahçe efsaneleri Samandıra'ya gidiyor
Fenerbahçe efsaneleri Samandıra'ya gidiyor
Rize deplasmanı dönüşü Trabzon yolunda silahlı saldırıya uğrayan Fenerbahçe Futbol Takımı'na takıma moral vermek amacıyla yarın önemli organizasyon gerçekleştirilecek. Fenerbahçe efsaneleri, yarın takıma moral ziyaretinde bulunacak.

Aralarında Can Bartu, Cemil Turan, Ziya Şengül, Engin Verel, Oğuz Çetin, Engin İpekoğlu, Şenol Ustaömer, Rüştü Reçber, Rıdvan Dilmen , Abdülkerim Durmaz, Hakan Tecimer, Şenol Çorlu, İlker Yağcıoğlu, Kemal Aslan, Serdar Şenkaya’nın da olduğu yaklaşık 70 kişi, yarın Samandıra’ya gidecek.

Fenerbahçe'ye Sow piyangosu

ORGANİZASYONU CEMİL TURAN YAPIYOR

Organizasyonu Cemil Turan, gerçekleştirdi. Öncelikle Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal ile görüşen Turan, bu yöndeki fikrini iletti. Kartal da “Çok memnun oluruz. Buyurun gelin” dedi. Bunun üzerine Turan, sarı-lacivertli bir çok eski futbolcuyla iletişeme geçti ve yaklaşık 70 isimden olumlu yanıt aldı.

YARIN SAAT 16.30'DA SAMANDIRA'DA BULUŞACAKLAR

Eski futbolcular yarın saat 16.30’da Samandıra Can Bartu Tesisleri’ne gidecek ve saat 17.00’de de takımla bir araya gelecek. Takıma geçmiş olsun dileğinde bulunacak olan efsaneler, kamuoyuna birlik, beraberlik ve dayanışma mesajı verecekler. ( Hürriyet )

Aziz Yıldırım'dan Alex açıkaması