Fenerbahçe, Fernandao'yu doğruladı

Fenerbahçe, Fernandao'yu doğruladı
Fenerbahçe, Fernandao'yu doğruladı
Transferin gözdesi Fernandao, Fenerbahçe'yi mi Galatasaray'ı mı seçecek, yoksa Bursaspor'da mı kalacak? Sambacı yıldızın transferine ilişkin çöarpıcı bir açıklama geldi.

Fenerbahçe Kulübü Basın Sözcüsü Mahmut Uslu, Galatasaray 'da geçtiğimiz hafta gerçekleşen başkanlık seçimini değerlendirdi.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) seçimi için Ankara 'da olan Uslu, otel lobisinde karşılaştığı sarı-kırmızılı ekulübün eski 1 numarası Duygun Yarsuvat ile tokalaşıp, kısa bir süre sohbet etti. Daha sonra Sabah Gazetesi'ne konuşan sarı-lacivertli yönetici, "Duygun Bey saha dışı çok iyi mesajlar veriyor ve olumlu yaklaşımlarda bulunuyordu. İki kulübün ortak menfaatleri için özellikle ekonomik açıdan güçlü olmamız gerektiğini dile getiriyordu. Görevde kalmasını isterdik" ifadelerini kullandı.

Uslu, Bursaspor'da kiralık olarak forma giyen Fernandao'nun transferi hakkında ise "Kulübü ile konuşuluyor. Bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Yine de sözleşme imzalanmadan transferin gerçekleştiğini söyleyemeyiz" dedi.