Fenerbahçe için ilginç yorum

Fenerbahçe için ilginç yorum
Fenerbahçe için ilginç yorum
Fenerbahçe'nin son dakika gollerine Avrupa da şapka çıkardı.

Ersun Yanal yönetimindeki Sarı-lacivertli ekibin son dakikalarda attığı goller, Avrupa’da yankı buldu.

Yanal'dan 'Kocaman' fark


Habertürk'ün haberine göre; Kuyt ve Sneijder’ın gelişinin ardından Türkiye haberlerine sıkça yer vermeye başlayan Hollanda’nın Algmeen Daglblad Gazetesi, ilginç bir yorum yaptı. Gazete, Macar asıllı ABD’li ünlü illüzyonisti hatırlatıp, “ Fenerbahçe , Houdini gibi sihir yapmaya devam ediyor” ifadesini kullandı.

AfrikSport, Antalya’da Webo ve Sow’un golleriyle kazanan Kanarya için “Afrika’nın gücü, Fenerbahçe’nin büyüsü” başlığını attı. Brezilya’dan O Tempo ise, Fenerbahçe’yi Euro 2008’de tarihi dönüşleriyle turnuvanın en heyecan verici ekibi seçilen Türk Milli Takımı’na benzetti.

Gökhan'dan Topal'a; Gökhen kim?


‘OTOBÜSE BİNMEDEN MAÇLAR BİTMİYOR’

Gazete, “Avrupa Şampiyonası’ndaki Türk Milli Takımı gibiler. Fenerbahçe otobüse binmeden maçlar bitmiyor” yazdı. Ay-Yıldızlılar, Avusturya ve İsviçre’de düzenlenen turnuvada İsviçre, Çek Cumhuriyeti ve Hırvatistan önünde son saniye golleriyle tarihi zaferler yaşamıştı.

Portekiz’den Mais Futebol da “Meireles ve Alves son dakikalarda kazanmaya alışkınlar. Yine öyle oldu” değerlendirmesini yaptı.

HARY HOUDINI KİMDİR?

Asıl adı Erik Weisz olan Houdini, 1874-1926 yılları arasında yaşadı. Özellikle bağlı durumda girdiği ve suya sokulan kilitli sandıktan kurtulma numarasıyla dünyada ses getirdi.

Instagram'dan 'kavga' yanıtı