Fenerbahçe, İsmail Kartal mesajını sildi

Fenerbahçe, İsmail Kartal mesajını sildi
Fenerbahçe, İsmail Kartal mesajını sildi
Sarı-lacivertli kulübün sosyal medya ekibi, resmi twitter hesabından Ağustos ayında atılan ama Gençlerbirliği yenilgisi sonrası çok sayıda kişi tarafından yeniden paylaşılan mesajı sildi.

RADİKAL - Fenerbahçe 'nin Gençlerbirliği deplasmanında aldığı yenilgi sonrası kulübün sosyal medya ekibi çok fazla paylaşım alan bir twitter mesajını silme yoluna gitti. Peki o mesaj neydi? Sezon başına gidelim.

Başkan  Aziz Yıldırım, teknik direktör Ersun Yanal'ın istifası sonrası İsmail Kartal'ı göreve getirmiş ve düzenlenen basın toplantısında çok önemli sözler söylemişti. İsmail Kartal'a destek olunması gerektiğini savunan Fener'in patronu, çok önemli bir de mesaj vermişti.

Diego'dan İsmail Kartal'a tepki

YILDIRIM'IN İFADESİ...
Yıldırım, "Bundan sonra başarı İsmail Kartal'ın, başarısızlık Aziz Yıldırım'ındır" ifadesini kullanmıştı. Basın toplantısı twitter'dan aktarılırken, sosyal medya ekibi diğer sözleriyle birlikte Yıldırım'ın bu ifadesini de paylaşmıştı. O gün çok sayıda paylaşım alan ve takipçiler tarafından favorilere eklenen bu mesaj, Gençlerbirliği mücadelesi sonrası tekrar paylaşılmaya başlandı.

Paylaşımların artmasından rahatsız olan sosyal medya ekibi, çareyi mesajı silmekte buldu. O mesaj, kulübün resmi twitter hesabından silindi.

(Fanatik)

Gençlerbirliği 2 - Fenerbahçe 1

Gençlerbirliği 2 - Fenerbahçe 1