Fenerbahçe isyan etti: Soysuzlar!

Fenerbahçe isyan etti: Soysuzlar!
Fenerbahçe isyan etti: Soysuzlar!
Fenerbahçe Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Ekşioğlu, sosyal medya üzerinden oldukça sert bir mesaj yayınladı. Fenerbahçe de resmi siteden açıklama yaptı

Radikal.com.tr - Ziraat Türkiye Kupası finali sonrası Galatasaraylı futbolcuların, İstanbul 'a dönüş uçağında, Fenerbahçe'ye küfür ettiği görüntülerin sosyal medyaya düşmesi ortalığı karıştırdı.

"Karşılık verirsen, makas alırlar"


Sarı-lacivertli renklere gönül veren taraftarları çileden çıkaran videoya, yönetim kanadı da sessiz kalmadı.

İlhan Ekşioğlu, twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Fenerbahçe'ye aleni bir şekilde çekinmeden küfür eden futbolcu ve yöneticilerin tamamı meslek icabı dünyaya gelmiş soysuzlardır" ifadelerini kullandı.

Mahmut Uslu canlı yayında çıldırdı!

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA: ÜÇ-BEŞ ZAVALLI AHLAKSIZ... 

Fenerbahçe Spor Kulübü, resmi sitesinden Galatasaraylı oyuncuların Fenerbahçe aleyhinde ettiği küfürlü tezahüratla ilgili açıklama yaptı.

Sarı-lacivertli kulübün yaptığı açıklama şu şekilde; "Kupa Finali dönüşü, Galatasaray Futbol Takımı ve kafilesini taşıyan uçakta, Galatasaraylı futbolcular tarafından gerçekleştirilen, Kulübümüze yönelik küfür ve hakaretler içeren iğrenç, seviyesiz görüntüler; tarafımızca ibretle takip edilmiştir. Sahip oldukları Fransız Kültürü ve Mekteb-i Sultani terbiyesi ile övünen ve Fenerbahçe'ye karşı organize bir şekilde büyüttükleri nefretlerini, her fırsatta 'münferit bir olay' açıklaması ile geçiştirmeye kalkan Galatasaray Yönetimi'nden, bu konu ile ilgili 24 saat içerisinde bir açıklama bekliyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tavrımız nettir: Bu eyleme karışan, engellemeyen ve bu ortamı hazırlayanların, yöneticilik, futbolculuk ve spor hayatları sonlandırılana kadar bu olayın takipçisi olacağız. Üç-beş zavallı ahlaksızın, Fenerbahçe'nin büyüklüğü karşısında hiçbir önemi olmasa da duruşu ve tarzının değişkenliği konusunda ün salmış Galatasaray Yönetiminin, bu görüntüde yer alan ve 'isimleri bizde mevcut olan yöneticileri ve futbolcularını', 24 saat içinde kamuoyuna açıklaması ve gereğini yapmasını; Aksi taktirde kulübümüzün bu konuda hukuki çerçevede çok sert tedbir ve yaptırımlarda bulunacağını, kamuoyuna deklare ederiz."

Fenerbahçe'de Sow krizi